5 SASTĀVDAĻU RECEPTES

Ikdienā neko sarežģītu negribas un arī nevajag gatavot. Jo vienkāršāk, jo vieglāk to iepirkt, uzglabāt un arī sagatavot. Mazāk lietas mājās – kārtīgāka māja. Jo mazāk produkti grozā, jo kvalitatīvākus mēs tos varam izvēlēties. Šī gada vadmotīvs varētu būt – viegli, vienkārši, kvalitatīvi, tādēļ devos uz universālveiklu Stockmann, izvēlējos unikālākos un kvalitatīvākos produktus no Stockmann Delikatess savām receptēm un pavisam ātri uzmeistaroju 5 dažādus ēdienus.

LAUKU OLAS – tepat Latvijā brīvi turētu vistiņu olas no dažādiem Latvijas nostūriem, kas ļauj atbalstīt mazākos ražotājus un sildīt Latvijas ekonomiku.

FETAS SIERS – dažnedažādu ražotāju un valstu fetas sieri, starp tiem arī pāris bio produktu, ko šoreiz izvēlamies arī mēs. Jo mazāk produktu, jo kvalitatīvākus tos izvēlamies!

KOKOSRIEKSTU PIENS – lai ierastos ēdienu padarītu eksotiskākus, iedvesmu smeļamies ārzemju produktu plauktos. Kokosriekstu piens, dažādas Āzijas mērces, pāris dārzeņu, un maltīte jau teju gatava.

PASTA – Stockmann Delikatess pieejams ļoti plašs pastu klāsts, patiešām visām gaumēm – pilngraudu, auzu, turku zirņu un, protams, dažādu formu klasiskā itāļu pasta no visām Itālijas malām un salām.

VISTAS GAĻA – svaigas gaļas sortiments ar vienmēr laipnu apkalpošanu un vērtīgiem padomiem gatavošanā. Esat nolēmuši gatavot sautējumu, bet nezināt, kuru gaļas gabalu labāk izvēlēties? Zinošais personāls jums noteikti palīdzēs.

DĪGSTI – viena no patīkamākajām pieredzēm ir nopirkt svaigus zaļumus, dīgstus un garšaugus, kas veldzējumu saņem visu laiku, kamēr vien atrodas veikala plauktā, lai mājas tos aiznestu vēl svaigus un smaržīgus.