AR SVAIGUMU PRETĪ PAVASARIM

Dienas kļūst gaišākas un garākas un roka nemanot sniedzas jau pēc pirmajiem zaļumiem.

Izslāpuši pēc pavasara, krāsām un svaiguma. Lai arī dabā pirmais zaļums vēl pacietīgi snauž, ēdienkartē pamazām nomainās gadalaiki un parādās vairāk svaiguma. Stockmann dārzeņu un augļu nodaļā ir daudzveidīgs pavasara vēstnešu klāsts – sprigani dīgsti un mikrozaļumi, sparģeļi, sniega zirņi, spināti, artišoki un citi sezonālie vitamīni.

Pavasari vēsta arī Stockmann kulinārijas nodaļa, piedāvājot tās salātos arvien vairāk košu krāsu un zaļu vitamīnu. Mēs izmantojam sezonālos produktus un radām arvien jaunus garšu salikumus, lai pārsteigtu tavas garšas kārpiņas gan svētkos, gan ikdienā. Meklējot īpašiem mirkļiem ko gardu, delikatešu nodaļa neliks vilties ne mirkli. Pavasarīgas vēsmas jūras velšu maisījumos, uzkodās un jūras produktu vitrīna tā vien vilina pagatavot vitamīniem bagātu krāsainu maltīti.

Dodies uz Stockmann un izgaršo pirmo pavasara garšu!

 

Pavasara sagaidīšanas svētki

Svētku nekad nevar būt par daudz un Lieldienas ir īstas laiks, kad svinēt arī pavasara sagaidīšanu.

Galda klājumā var izmantot mikrozaļumus, vietējo zemnieku piedāvātās olas, kas ir tik skaistas, ka nemaz negribas tās krāsot, piemēram, “Modra olas” vai paipalu olas. Puķu vietā vāzē var ielikt sparģeļus un svētku noformējums gatavs! Ja negribas ilgi gatavot, Stockmann sortimentā ir plašs un daudzveidīgs piedāvājums pavasarīgiem salātiem, dažādām jūras veltēm, uzkodām, saldumiem un desertiem. Esam parūpējušies, lai svētkos vari vairāk laika pavadīt ar tuvajiem un baudīt lielisku maltīti bez raizēm. 

 

Svinēt sievišķību

Katra sieviete ir pelnījusi skaistākos ziedus, gardākās kūkas un dzirkstošākos dzērienus.

Un cik labi, ka ir Sieviešu diena, kad varam kaut palutināt pašas sevi un svinēt sievišķību. Ikdienas skrējienā bieži aizmirstam par to, kas ir svarīgākais, tāpēc šī svētku diena ir kā atgādinājums mums pašām – labsajūta ir visa pamatā.

Un Stockmann parūpējies par to, lai šajos svētkos varam svinēt ar glanci. Plašs sortiments ar premium šokolādes konfektēm, izsmalcināti dzērieni un gardākā konditoreja, sākot ar Francijas makarūniem un eklēriem, beidzot ar itāļu tiramisu burciņā vai zemenēm šokolādē. Tas viss tevi gaida Sieviešu dienā Stockmann sortimentā. Palutini sevi un izbaudi sievišķības burvību! 

 

Izsmalcinātā jūras velšu pasaule

Ja vēlies izbaudīt jūras velšu garšu ceļojumu, Stockmann sortiments ne mirkli neliks vilties.

Izsmalcinātas delikateses, kulinārija ar labākajām jūras veltēm, izcilākajiem garšu salikumiem un svaigāko jūras produkciju, ja vēlies to gatavot pats. Kvalitātei un garšai pievērsti augstākie kvalitātes standarti, tāpēc pat prasīgākie jūras velšu cienītāji būs apmierināti.

 

Ēdamās pērles

Kaviāra cienītāji jau zina, ka Stockmann sortimentā var atrast pasaulē izcilākos kaviārus, ko baudīt īpašos mirkļos ar glāzi šampanieša. Arī plašais ikru sortiments atklās jaunu garšu pasauli svētkiem un īpašām reizēm. Starp citu, vai zināji, ka arī vegāni nav apdalīti šajā jomā? Čia kaviārs ne tikai izskatās līdzīgs kaviāram, bet arī garšas ziņā ir ļoti pietuvināts, jo pagatavošanā izmantotas nori lapas, kas piešķir produktam zivju garšu. Iepazīsti daudzveidīgo ikru un kaviāru pasauli un izbaudi eleganci!