Bagātinām attiecības

Vasara ir laiks svinēt dzīves lielos un mazos notikumus un būt kopā ar mīļajiem. No jauna atklājiet prieku, ko sniedz uz grila gatavots ēdiens, svaigi salāti kā no paša dārza un gaisīgi deserti, kas rotāti ar sulīgām ogām. Stockmann Delikatess bagātina attiecības, ļaujot jums ietaupīt laiku, lai nesteidzīgi baudītu savas svinības. Izvēlieties Stockmann Prep līnijas iepriekš sagatavotos gardumus, cienājiet viesus ar svaigu burkānu sulu izspiestu mūsu īpašajā sulu spiedē, palīdzēsim atvērt austeres un sagriezt izvēlēto sieru un šķiņķi, lai uzkodas var uzreiz celt galdā!

Esiet kopā un padariet vasaru neaizmirstamu ar gardumiem no Stockmann Delikatess!

 

-10% atlaide Stockmann Delikatess

12.05.-31.08. Veicot pirkumu Stockmann Delikatess 50 EUR vērtībā, saņem -10% atlaidi pirkumam. Piedāvājums pieejams uzrādot Pastāvīgā Klienta karti. Piedāvājums attiecas tikai uz pilnas cenas precēm.

 

 

DELIKATESS SERVISI JŪSU ĒRTĪBAI

Izvēlieties Stockmann Prep līnijas iepriekš sagatavotos gardumus, cienājiet viesus ar svaigu burkānu sulu izspiestu mūsu īpašajā sulu spiedē, palīdzēsim atvērt austeres un sagriezt izvēlēto sieru un šķiņķi, lai uzkodas var uzreiz celt galdā!

VAIRĀK>

Lieliskai ikdienas maltītei

Garda graudu maizīte ar svaiga laša šķēli un diedzētiem mikrozaļumiem vai jau gatavs garneļu wraps – ar Stockmann Delikatess katra diena ir mazi svētki.

JUNGE Ciabatta 440g 0,80 ELISSEEFF 500g Foreles ikri 39,- Avokado nogatavināts 1gb 1,95 Stockmann Delikatess laša šķēlītes ar Valhalla liķieri 1kg 31,80

 

Sulīgi augļi un ogas

Sulīgi, eksotiski augļi un pašu audzētas ogas – pie mums atradīsi plašāko augļu piedāvājumu. Turklāt, Delikatess nodaļā ir brīvi pieejams ūdens, lai vari tos nomazgāt un baudīt uzreiz!

Mellenes, 250g 2,50 Arbūzi, kg 2,50 Avenes 125g 2,50 Zemenes, 500g 2,95

 

Grilēšanas sezona

Lai grilēšanai labs laiks un priecīgas sarunas! Stockmann Delikatess atradīsiet pilnīgi visu grila svētkiem.

Salātu maisījums Mesklum, 125g 1,65 Martinez Somalo Serrano šķiņķis Reserva , kg 24,-  Svaiga pīles krūtiņa, kg 17,50 Stockmann Delikatess Lapu salāti ar sēklām un dzērvenēm 1kg 17,50

Stockmann Delikatess Cēzara salāti ar zilo sieru, kg 19,90 Campio medus pipari pildīti ar sieru, bez laktozes, 250g 3,10 Maizes stienīši ar olīveļļu 125g Barbero 1,40 Stockmann Delikatess Marinētas olīvas 1kg 9,80

VAIRĀK>

 

Laiks ciemoties!

Pārāk ilgi esam ziemojuši katrs savās mājās. Ir laiks iet ciemos, satikt draugus, iepriecināt vecākus. Un kā gan iepriecināt vairāk nekā ar labu šokolādi, kādu dzirkstošu dzērienu vai citu kārumu.

Zemenes, 500g 2,95 Pavlovas pamatnes mini 8×22, Reval Kondiiter  2,20 Beze pamatne, Reval kondiiter, 250g 2,20 Stockmann Delikatess Čia sēklu pudiņš ar mango mērci 190g 4,80

 

Dāvanu grozs – lieliska dāvana

Vasaras ziedonis ir lielisks brīdis, lai pateiktu sirsnīgu paldies saviem sadarbības partneriem, uzticamākajiem kolēģiem un cilvēkiem, kuri kādā brīdī paveikuši ko īpaši nozīmīgu. Esam sarūpējuši īpaši atlasītus dāvanu grozus, iekļaujot gan mūsu sortimenta jaunumus, gan klientu iecienītākos gardumus.

 

VAIRĀK>