GARŠA SLĒPJAS NIANSĒS

Līdz ar pavasara pirmajiem saules stariem, pirmajiem zaļajiem pumpuriem, arī mēs paši vēlamies dzīvot vieglāk un enerģiskāk. Sātīgās ziemas maltītes nomainām uz vieglākām, priekšroku dodot salātiem un dīgstiem, bērzu un svaigi spiestām sulām, olbaltumvielām bagātai baltajai gaļai, protams, neaizmirstot sevi palutināt ar īpašiem gardumiem. Stockmann Delikatess atradīsi visu nepieciešamo pavasarīgi vieglai un veselīgai maltītei. Iedvesmojies MyStockmann Marta žurnālā.

 

AR VIEGLUMU DODAMIES PRETĪM PAVASARIM

Putnu gaļa kļūst aizvien populārāka gan kā veselīga alternatīva sarkanajai gaļai, gan arī videi draudzīgā dzīvesveida dēļ. Turklāt putnu gaļas izvēle un tās pagatavošanas iespējas ir ļoti plašas.

Stockmann Delikatess tītara fileja marinādē, 1 kg, 28,-

 

ZAĻAIS MIKROKOSMOSS

Augu valstībā viss sākas ar sīku, bet spēcīgu sēklu. Ne velti augstu tiek vērtēti dīgsti un mikrozaļumi – tajos ir pat līdz desmit reizēm vairāk vitamīnu, minerālvielu un citu vērtīgo vielu kā pieaugušos augu valsts pārstāvjos.

 

SPĀRNOTAS GARŠAS

Maigā putnu gaļa var piedāvāt patiesu baudījumu arī tad, ja tai pievienots tik vien kā sāls un pipari. Tomēr, kāpēc gan nepiešķirt tai nedaudz trauksmes un asuma? MyStockmann žurnālā atradīsi dažas idejas, kā piešķirt putnu gaļai garšu, sākot ar garšaugiem un beidzot ar asiem čili un kūpinātu barbeque.

Saldva Angels Wings garšvielu maisījums mājputnu gaļai 210 g 3,50. Pavāru Māja garšaugu sāls 90 g 4,20. Gourmet Studio garšvielu maisījums mājputnu gaļai 120 g 2,95. Sonnetor BIO garšvielu maisījums 30 g 3,95.

 

EĻĻU DADZVEIDĪGĀ PASAULE

Stockmann Delikatess aicina iepazīt daudzveidīgo eļļu pasauli. Dažādojot eļļu pielietojumu ēdienu gatavošanā, jūs ne tikai izbaudāt jaunas garšas, bet arī ievērojami palielināt savu ēdienu uzturvērtību.

Sezama sēklu eļļa, 250 ml, (34,40/l) 8,60, Pelzmann. Bio kaņepju sēklu eļļa, 250 ml, (34,-/l) 8,50, Ramans. Vīnogu kauliņu eļļa, 500 ml, (11,90/l) 5,95, Carapelli. Extra Virgin olīveļļa Kalamata, 750 ml, (13,60/l) 10,20, Iliada.

 

SALDAIS PAVASARIS

Atzīmē pavasara skaistākos mirkļus ar gardumiem no Stockmann Delikatess! Izvēlies mūsu pašu radītus desertus, labāko no plašā premium saldumu klāsta vai iedvesmojies un izcep kūku pats. Šosezon izvēlamies svaigā siera kūku ar avenēm, aplūko recepti šeit.