Izcilas kafijas stāsts

Kāds ir izcilas kafijas stāsts? Tas sākas ar rūpīgi grauzdētām kafijas pupiņām un turpinās smalkā pagatavošanas mākslā.

 

 

Rocket Bean kafijas pupiņas Indonesia , 200g 14,30 Rocket Bean kafijas pupiņas Panama , 200g 19,- Rocket Bean kafijas pupiņas Latvia , 200g 10,50

 

Kafijas pagatavošanas māksla

FRANČU PRESE

Franču prese (french press) ir populārs kafijas pagatavošanas rīks, kā arī tautā labi pazīstama metode. Franču presei neizmanto papīra filtru, tādēļ kafija saglabā savu autentisko garšu, kas atklājas tajā esošajos taukos un eļļās, tieši tādēļ šī kafijas pagatavošanas metode ir tik ļoti iecienīta.

AEROPRESS

AeroPress Original un AeroPress Go ir iegremdēšanas stila kafijas gatavotājs. Atšķirībā no franču preses, smalki samalta kafija tiek iegremdēta AeroPress kamerā ar īsu pagatavošanas laiku. Spiediens, kas rodas, nospiežot virzuli cauri kamerai, vēl vairāk izvelk izteiktās kafijas garšu, un kafija ir bez nogulsnēm un biezumiem. Ar AeroPress iespējams pagatavot 4 veidu kafijas: Americano, Espresso, Latte un Cold Brew. Pagatavotājs dod iespēju baudīt izcilu kafiju atrodoties mājās, vasarnīcā vai pat brīvā dabā.

Bodum Chambord franču prese 1l 74,90 Aeropress espresso machine 44,90

 

Bialetti – Moka Express

Bialetti – Moka Express pagatavotājs – Unikāls un oriģināls kopš 1933. Gadu gaitā Bialetti ir pilnveidojis savu raksturīgo dizainu, saglabājot Moka Express funkcionālās un lietošanas īpašības: astoņstūra alumīnija katlu, viegli pārbaudāmu un tīrāmu vārstu, ekskluzīvu filtru un kolektoru, kas satur kafijas ekstrakcijas būtību – melns, sātīgs un karsts. Pagatavojot kafiju ar Bialetti, katru reizi Jūs baudiet krūzi Itālijas kultūras.

 

BIALETTI Venus espresso pagatavošanas kanniņa 6  krūzītēm 54,90 BIALETTI Moka Express kafijas pagatavotājs 42,-

 

Chemex

Chemex ir iespējams, ir viens no fundamentālajiem un noderīgākajiem kafijas pagatavotājiem pasaulē. Tas ir ne tikai vienkāršs kafijas pagatavotājs, bet arī garšīgas kafijas pagatavotājs!  Chemex pagatavotājs ir ražots no medicīniskā stikla, kas neļauj absorbēt smaržas un ķīmijas paliekas stiklā. Chemex kafijas filtri ir viena no lietām, kas padara Chemex unikālu. Šie filtri ir par 20-30% biezāki nekā parastie kafijas filtri, lai no kafijas biezumiem izfiltrētu rūgtumu un eļļas. Apliešanas process, ļauj pārklāt kafiju un atdzesēt to atkārtotai uzsildīšanai, nezaudējot kafijas garšu.

CHEMEX Aeropress kafijas pagatavotājs 55,90 (69,90) CHEMEX papīra filtri100 gab 14,90 CLASSIC CHEMEX kafijas pagatavotājs 43,90 (54,90)

 

Hario V60

Hario V60 – Hario V60 kafijas gatavotājs ir viens no populārākajiem kafijas pagatavotājiem pasaulē, jo nodrošina dzērienam tīru garšu un izteiktu aromātu. Tā nosaukums cēlies no kafijas gatavotāja formas, kas veidota kā burts “V” ar 60 grādu leņķi. Vārds Hario ir stikla nosaukums, kas tiek ražots no 100% dabīgiem minerāliem, kas padara to videi draudzīgu.  Hario V60 ir viegli lietojams, tā dizains ir piemērots uzlabotai gaisa plūsmai, to izmantojot, var pagatavot dažādas kafijas veidus un tas ir viegli tīrāms.

HARIO kafijas pagatavošanas kanna 1.2 l 64,90 HARIO kafijas pagatavotājs 27,90