Izsmalcinātai garšai – austeres un šampanietis

Stockmann Delikatess piedāvā austeres no Francijas un Īrijas. Ja vēlies, mūsu zivju nodaļas pārdevējas atvērs austeres un iepakos tās ērtai līdzņemšanai. Vēlies baudīt austeres uzreiz? Mājīgajā un elegantajā Stockmann Cafe izgaršo svaigas austeres  ar glāzi dzirkstoša vīna ceturdienas un piektdienas vakaros!

 

Austere Creuse SENTINELLE No.3 (66-85g) Francija/Īrija, gb. – 2,30 €

Austeres Sentinella gandrīz 3 gadus tiek bagātinātas ar dažādām uzturvielām, ko piedāvā austeru audzētavu brīnišķīgā jūras vide Boutrais ģimenes audzētavās Francijā un Īrijā.

Garša:

Šī īpašā austere ir gaļīga un kraukšķīga ar lazdu riekstu un mandeļu garšu un nelielu joda pieskaņu nobeigumā. Tā lieliski sader ar citronu vai šalotes sīpolu ar nelielu etiķa piedevu.

 

Austere Creuse CELINE MAISON No.1 (111-150g) Francija, gb. – 2,30 €

Céline austere ir saņēmusi apbalvojumu no Concours Général Agricole de Paris, kas apbalvo labākās un garšīgākās austeres kopš 2007. gada. Austere Celine Maison ir apvienojusi labāko- tā ir vietējā Francijas austere, kas saglabājusi audzētavas augstos kvalitātes standartus un lielisku garšu.

Garša:Spēcīga garša kas piemīt šai austerei, padara to kraukšķīgu un pārsteidzoši baudāmu. Spēcīgā garša labi sader ar citronu sulu vai klasisko Mignonette mērci.

 

Austere Creuse OSTRA REGAL No.3 (66-85g) Francija/Īrija, gb. – 2,90 €

Ostra Regal austere izceļas ar kvalitāti. Četrus gadus audzēta plašā saimniecībā, šī austere ir La Famille Boutrais lepums kas izaudzis Īrijas Bannow Bay līcī. Šis līcis ir unikāls dabas veidojums, jo un tam ir tikai šaura grīva uz jūru. Pateicoties šādam novietojumam austere notverot fitoplanktonu, gūst labumu no visām uzturvielām, kas nepieciešamas tās labākajai attīstībai.Garša:Joda un akmeņu notis attīsta spēcīgu aromātu. Austere ir kraukšķīga un salda ar nelielu riekstu garšu, kas  padara to par īstu jūras delikatesi.

 

Austere Creuse OSTRA REGAL GOLD “Sélection OR” No.2 (86-110g) Francija/Īrija, gb. – 4,70 €

 Ostra Regal  GOLD ir La Famille Boutrais audzētavas lepnums , tās ieguve veido mazāk nekā 5% no Ostra Regals katru gadu audzēto austeru. Pārkaisīta ar ēdamām 22 karātu zelta ziedlapiņām, GOLD ir labākā izvēle  īpašiem svētkiem.

Garša:

Tāpat kā Ostra Regal, austere atklāj garšā joda un akmeņainu notis un spēcīgu aļģu aromātu. Austere ir kraukšķīga un salda, ar nelielu riekstu garšu. Austeres Gold Selection garša ir izsmalcināta kas  padara to par izcilu delikatesi.

 

Austere Creuse SELECTION MARINE No.3 (66-85g) Īrija, gb. – 1,70 €

Augusi MacSwyne līcī Sélection Marine ir izcilas kvalitātes austere. Lielisks piemērs, kas apvieno tradīcijas un veido atmiņas par austeru maltītēm kopā ar draugiem vai ģimeni.

Garša:

Viegli un harmoniski minerālvielu aromāti. Jūra piešķir austeres garšai smalkumu, savukārt akmens un sāls – raksturu. Austere Selection Marine ir ideāli piemērota kā aperitīvs ar maizi ar sviestu un glāzi baltvīna.

 

Austeres atvērt nav viegli, un tas bieži ir iemesls, kādēļ atsakāmies no šīs vērtīgās un gardās jūras veltes. Mēs atvērsim austeres tavā vietā. Tev tikai jāizvēlas – kuras. Pārdevējas atvērs un sapakos tās līdzņemšanai uz ledus ērtās kastītēs.

Ja vēlies baudīt mājās vai ciemos, Stockmann Delikatess piedāvā arī izsmalcinātu šampaniešu izlasi. Izvēlies kādu no elegantajiem Blanc de Blancs šampaniešiem, piemēram, Delamotte Blanc de Blancs ar smalku krīta noti, vai viena no Blanc de Blancs šampanieša pirmajiem namiem “Charles Heidsieck” dzērienus, kas savos meistardarbos izmanto blendus ar vecākiem vīniem. Ja vēlies ko pavisam atšķirīgu, lieliska izvēle būs vīrišķīgais Bolliger vai Amerikas repera Jay-Z reklamētais prestižais Armand de Brignac.

DELAMOTTE Šampanietis Brut 12%, 0,75 l, Francija (60,-/l) 45,00 €

CHARLES HEIDSIECK Šampanietis Blanc de Blancs 12%, 0,75 l, Francija (130,67/l) 98,00 € 

ARMAND DE BRIGNA Šampanietis Brut Gold 12,5%, 0,75 l, Francija (706,67/l) 530,00 €

BOLLINGER Šampanietis Brut 12%, 0,75l, Francija (86,67/l) 65,00 €