LIEPKALNU SVĒTKU GARDUMI

Liepkalni ir maiznīca ar vairāku paaudžu pieredzi, senām un stabilām vērtībām, kas sakņojas dziļi pagātnē. Meistarība no 1928. gada.

Aiz ikviena Liepkalnu garduma stāv cilvēki, viņu roku darbs un darba mīlestība! Produkcija tiek cepta no augtsvērtīgām, īpaši atlasītām izejvielām, kā arī vienmēr tiek domāts par to, lai tā būtu maksimāli svaiga un ceļš no krāsns līdz mūsu klientam būtu īss – tieši tas arī atšķir Liepkalnu produkciju no industriāli ražotās.

Liepkalnu piedāvājumā ir plašs gardumu klāsts kā lieliem, tā arī maziem svētkiem. Tā ir iespēja ļauties pārsteiguma maģijai, baudot jaunas garšu kombinācijas vai izvēlēties pārbaudītu kvalitāti un klasiskas vērtības.

 

EKLĒRI UN MAZĀS KŪCIŅAS

Gardēžu tik iemīļotie mazo formu eklēriņi pārsteigs ar savu bagātīgo pildījumu un garšu daudzveidību. Eklēri tiek gatavoti no saldā krējuma, kas dod īpaši izteiksmīgu garšu. Iecienītākie ir šokolādes un vaniļas eklēri, tomēr iesakām nebaidīties un dažādot savu izvēli, lai pārsteigtu viesus ar garšu dažādību.

Izmalcinātas maza izmēra gardumkūciņas uzburs elegantu noskaņu arī mazākos svētkos. Tās var kļūt par brīnišķīgu alternatīvu lielajām tortēm, tieši ērtā izmēra dēļ. Izvēloties šādas kūciņas, katrs viesis saņems individuāli noformētu mini tortīti tieši sev, turklāt tā būs iespēja izvairīties no ierastā satraukuma par tortes griešanu un servēšanu. Maigās mango, piesātinātās ķiršu, noslēpumainās savvaļas melleņu kūciņas radīs īstu garšu un krāsu salūtu uz Jūsu svētku galda.

 

SMALKMAIZĪTES UN PĪRĀDZIŅI

Mazmaizīšu izmēra smalkmaizītes, mazās piciņas un pīrādziņi būs ērtas uzkodas, ja vēlaties papildināt galdu ar ko sātīgāku. Konditoru apmīļoti, svaigi cepti un aromātiski.

Vaniļas krēma mazās kafijas maizītes zelta krāsā, izteiksmīgas garšas biezpiena groziņi ar dažādiem pildījumiem, mazāk saldās rudzu biezpiena mazmaizītes, maigās biezpiena krēma vecrīgas, pīrādziņi ar sieru vai gaļu papildināti ar ķiploka asumiņu, sēkliņām un vēl un vēl..

 

KLIŅĢERI

Liepkalnu kliņģeri būs tradicionāls viesību galda gardums, kas radīs sirsnīgu svētku noskaņu ikvienam. Sāļais klinģeris ar žāvētu gaļu un sieru vai saldais ar žāvētiem augļiem, šokolādes un marmalādes garnējumu. Tos iespējams arī pasūtīt uz vietas, izvēloties nepieciešamo svaru tieši Jūsu svētkiem.

Liepkalnu komandā ikkatrs ir ieguldījis savu laiku, zināšanas, prasmes, lai produkcija būtu garšīga un radīta atbilstoši klientu vēlmēm un aktuālajām tendencēm.

Mēs esam par  sirsnīgiem, gardiem un atmiņā paliekošiem svētkiem!

Iepazīsti Liepkalnu maiznīcas plašo saldo un sāļo gardumu klāstu gan svētkiem, gan skaistiem ikdienas mirkļiem Stockmann Delikatess u/v pirmajā stāvā.