MODRA OLAS

Ar ko īpašas ir Modra Olas? Pirmkārt ar to, ka šīs olas dēj dažādu šķirņu vistas. Piemēram – Jersey Giant, Marans, Cream Legbar, Pavlovas, Zīda u.c. Jā – vistām arī ir daudz un dažādas šķirnes tāpat, kā citiem dzīvniekiem. Daudzi putnkopji un arī lielās fermas tur krosus – vistas, kas domātas tikai un vienīgi olu ražošanai. Vistas, kuras gadā izdēj no 300-340olas. Visi šie putnkopji un fermas galvenokārt vai nu ieved krosu inkubācijas olas, cāļus vai jaunputnus no Lietuvas, Čehija, Polijas un citām valstīm. Jo viņiem ir svarīga vista kas dēj daudz – īsā laika posmā. Kā teikt, jo vairāk olas, jo lielāki ienākumi.

Šķirnes vistas atkarībā no šķirnes izdēj tikai 150-240 olām. Salīdzinot ar krosiem , tas sanāk aptuveni 2x mazāk olu gadā. Bet vista jau paliek vista un barību patērē vienlīdz daudz. Krosu vistu olas visas ir vienādas formas un krāsās. Šķirņu vistu olas atšķiras gan pēc formām, krāsām, izmēriem, čaumalu biezuma un garšas.

Modra olas ir 100% produkts radīts un audzēts Latvijā, kas ir retums  olu industrijā. Putni tiek baroti atbilstoši sezonai. Ko tas nozīmē? Ar katra gada laika atbilstošiem dārzeņiem, augļiem, augiem. Pavasarī neatņemama sastāvdaļa protams ir maurloki pie ikvienas vistu putras, kviešu dīgsti un visu kas pieejams pavasarī. Protams sākoties vasarai vistām sākas gastronomiskās izvirtības – bietes, burkāni, gurķi, kabači, tomāti un vēl daudz citi dārzeņi. Gan svaigā, gan vārītā veidā. Rudenī āboli, kabači, ķirbji, runkuļi un citi dārzeņi. Uz ziemu -nātru slotiņas un protams pagrabā ieziemoti dārza dārzeņi – bietes, burkāni, kartupeļi, runkuļi u.c.

Un protams, vistas staigā brīvā dabā kur viņām pusdienu galdā ir svaiga zāle 24/7. Vistām tiek piedāvāti arī graudi, kukurūza un dažādas putras, pēc Modra īpašajām receptēm.

Modra olas Krāsaino olu izlase, 10gb 5,20 (6,20) / Modra olas olu izlase Kafija ar pienu, 10gb 4,95 (5,95) / Modra olas zaļo olu izlase, 10gb 8,90