Plašais ikru sortiments

Lieldienu galds nav iedomājams bez sarkanajiem ikriem – tie ir ne tikai garšīgi un veselīgi, bet arī rada īpašu svētku noskaņu. Mūsu ikru piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs, tādēļ vēlamies sniegt dažus ieteikumus, lai atvieglotu tavu izvēli. Sarkano ikru piedāvājums ietver veselu zivju saimi, kuru ikru garša, lielums un krāsa atšķiras.

 

KUPRLAŠA IKRI

Šis ikru veids visbiežāk atrodams pārdošanā. Tam ir visiem pazīstama, universāla garša, spilgti oranža krāsa un vidēja izmēra olas ar mīkstu apvalku.
Ja laša olas ir lielas, rozā un ar blīvu čaumalu – tas liecina par produkta slikto kvalitāti (tie ir pārgatavojusies).

SUDRABLĪNIS kuprlaša ikri, 300g 49,-

KETLAŠA IKRI

Ketlaša ikri tiek uzskatīti par delikatesi un ir viens no šī lieliskā produkta garšas etaloniem. Ketlaša ikri ir liela izmēra, tiem ir gaiši oranža, piesātināta krāsa un maiga, krēmīga garša. Ketlaša ikru atšķirīgā iezīme ir mutē kūstošais efekts. Pateicoties plānajam apvalkam, kas pārplīst, viegli nospiežot ar mēli. Garša ir universāla, bez rūgtuma un zivs smaržas.

 

ČAVIČI (TSCHAWYTSCHA) IKRI

Karaliskais lasis ir lielākais un retākais šīs zivju dzimtas pārstāvis. Šī laša nozveja ir ļoti ierobežota, kas vēl vairāk palielina to vērtību. Šim kaviāram ir liels izmērs un maiga garša ar tikko pamanāmu pikantumu.

SUDRABLĪNIS čaviča laša ikri, 300g 60,-

 

KIZUČA IKRI

Kizučam, jeb sudraba laša ikriem ir diezgan smalka struktūra un pikanta garša. Visbiežāk krāsa ir piesātināta. Lielā vitamīnu un minerālvielu satura dēļ šī laša ikri tiek uzskatīti par visnoderīgākajiem.

 

FOREĻU IKRI

Pateicoties šīs lašu sugas mākslīgajai audzēšanai, arī foreļu ikri ir diezgan izplatīti.  Foreļu ikri ir nelieli un parasti ar stingru apvalku. Krāsa svārstās no tumši dzeltenas līdz purpursarkanai. Tie lieliski izskatās svētku galdā. Stockmann Delikatess ir dažādu ražotāju foreļu ikri arī kūpināti ikri.

 

SUDRABLĪNIS kūpinātas foreles ikri, 100g 9,90