Stockmann Delikatess e-veikals

Apmeklēt Stockmann Delikatess e-veikalu!

Stockmann kvalitatīvos pārtikas produktus tagad var ērti un ātri pasūtīt, izmantojot ilgi gaidītā e-veikala pakalpojumus. 

Stockmann e-veikala pārtikas preču klāsts ir plašs un daudzpusīgs. Tas ietver Stockmann Delikatess augsti vērtēto pašgatavoto produkciju, restorāna cienīgus gaļas un zivju produktus, gardus un mutē kūstošus konditorejas izstrādājumus un kūkas, piedāvājumā iekļaujot arī pamata patēriņa preces. Šie ir tikai daži piemēri, un izvēle tiek pastāvīgi atjaunināta atbilstoši klientu vēlmēm un konkrētajam gadalaikam. 

No rīta veiktie pasūtījumi tiek piegādāti uz mājām tajā pašā dienā. Dienas laikā iesniegtie pasūtījumi tiek piegādāti nākamajā rītā. Turklāt ir iespējams pēc sava pasūtījuma atnākt pakaļ pašam. Stockmann e-veikalā var veikt pārtikas preču pasūtījumu uz konkrētu datumu, piemēram, dzimšanas dienas svinībām vai kādam citam īpašam pasākumam. 

Stockmann pārtikas produktu e-veikala apkalpošanas zona aptver Rīgu un tās tuvāko apkārtni: Mārupi, Piņķus, Babīti, Baltezeru, Ādažus, Carnikavu, Garkalni un Jūrmalu. 

Piegāde spēkā no pirmdienas līdz svētdienai, no plkst. 10:00 līdz 20:00. Lai pasūtījumu saņemtu tai pašā dienā, pasūtījumu jāveic līdz plkst. 12:00. Minimālā pasūtījuma summa ir 30 EUR. 

Opcija Click&Collect pieejama no pirmdienas līdz svētdienai, no plkst. 10:00 līdz 20:00, pasūtījumu veicot vismaz 2,5 stundas pirms tā izņemšanas universālveikalā. Minimālā pasūtījuma summa 10 EUR. Uzzini vairāk par iepirkšanās nosacījumiem Stockmann Delikatess e-veikala vietnē. 

 

Jaunais Stockmann Delikatess e-veikals ir tavas durvis uz komfortu un kvalitatīvu pārtiku. Labas dzīves noslēpums ir detaļās! 

Piegādes nosacījumi: Stockmann