Stockmann Delikatess e-veikals

Apmeklēt Stockmann Delikatess e-veikalu!

Aicinām tevi kopā ar citiem izvēlētiem MyStockmann klientiem testēšanas periodā izmēģināt jauno Stockmann Delikatess e-veikalu un sniegt atgriezenisko saiti. Vēlamies noskaidrot, kādus produktus tieši tu vēlētos redzēt Stockmann virtuālajos plauktos, dzirdēt atsauksmes par iepirkšanās pieredzi, kā arī citus ieteikumus, kas būtu jāievieš, lai pakalpojums kļūtu ērtāks un lietotājam draudzīgāks.

Stockmann Delikatess e-veikals visiem klientiem tiks atklāts jau rudenī, kad piedāvāsim ikvienam iegādāties Stockmann Delikatess produktus, nesteidzīgi baudot ikdienu mājās.

Universālveikala Stockmann mērķis ir piedāvāt izcilu iepirkšanās pieredzi gan klātienē, gan tiešsaistē. Izmantojot jauno e-veikalu, varēsi pasūtīt savus iecienītākos produktus un saņemt tos ar piegādi līdz mājas durvīm. Savukārt izmantojot opciju Click&Collect, produktus varēsi izņemt universālveikalā. E-veikala sortiments pastāvīgi tiek papildināts, tiek uzlaboti gan produktu apraksti, gan attēli.

Vislabākās e-veikala versijas izstrādes procesa būtiskākā sastāvdaļa esi tieši tu – mums nozīmīgs MyStockmann lojalitātes programmas dalībnieks, kuru vērtējam augstu un kura viedoklis mums ir svarīgs. Testēšanas periodā un vietnes izstrādes procesā, iespējams, sastapsies ar vizuālām, saturiskām vai tehniskām neprecizitātēm. Gala e-veikala versija tiks veidota kopā ar tevi, balstoties uz tavām vajadzībām.

Aicinām jau tagad izmantot jaunā tiešsaistes veikala vietnes priekšrocības. Piegāde spēkā no pirmdienas līdz svētdienai, no plkst. 14:00 līdz 21:00. Lai pasūtījumu saņemtu tai pašā dienā, pasūtījumu jāveic līdz plkst. 10:30. Minimālā pasūtījuma summa ir 25 EUR.

Opcija Click&Collect būs pieejama katru dienu no 10:00 – 20:00, pasūtījumu veicot vismaz 2,5 stundas pirms tā izņemšanas universālveikalā. Minimālā pasūtījuma summa 10 EUR. Uzzini vairāk par iepirkšanās nosacījumiem Stockmann Delikatess e-veikala vietnē.

Radīsim vislabāko e-veikalu kopā!