Stockmann Delikatess servisi jūsu ērtībai

Stockmann Delikatess piedāvā izcilu servisu klāstu klientu ērtībai, lai padarītu ikdienas gatavošanu ērtāku un ātrāku. Šoreiz šefpavārs Lauris Aleksejevs testēja un pārliecinājās par gaļas un zivju nodaļas piedāvātajiem papildu servisiem. Uzziniet vairāk par gaļas samalšanas, irdināšanas, gaļas un zivs ievakuumēšanas iespējām.

 

 

Samalsim noskatīto gaļas gabalu

Stockmann Delikatess nodaļas gaļas vitrīnā mēs ar prieku klientiem iesvērsim ne tikai jau kvalitatīvi samaltu malto gaļu, bet arī viņu acu priekšā samalsim noskatīto gaļas gabalu viendabīgā maltās gaļas masā. Malšana ir ātra, jums nebūs ilgi jāgaida.

 

Gaļas irdināšana

Stockmann Delikatess nodaļā piedāvājam gaļas irdināšanu – klients var iegādāties jau sagatavotu gaļas gabalu gatavošanai, līdz ar to mājās ietaupot laiku.

 

Ievakuumēsim produktus, lai ilgāk saglabājas svaigi

Arvien aktuālāka kļūst gudra iepirkšanās, piemēram – ēdienreižu plānošana un pārtikas iegāde vairākām dienām vai pat visai nedēļai uz priekšu. Tagad mūsu pircējiem ir iespēja iegādāties vairākām ēdienreizēm arī svaigo produkciju – zivis un gaļu, jo Stockmann Delikatešu nodaļa piedāvā vakuumēšanas iespēju, lai šos produktus ilgāk uzglabātu svaigus. Atliek tikai izvēlēties zivi vai gaļu savai maltītei un Stockmann pārdevējs tos ievietos drošajos vakuuma iepakojumos.

Informāciju par citiem Stockmann Delikatess servisiem lasiet šeit>