Stockmann Loves delikateses nodaļā

Esam izvēlējušies labākos un klientu iecienītākos pārtikas produktus vēl gardākiem mirkļiem jūsu virtuvē!

Garšas izjūta katram ir sava – tā  ir dažāda un bieži vien pat pretrunīga, ir grūti uzminēt citu mīļākās garšas. Cenšoties atklāt garšas noslēpumus, veidojam Stockmann Loves delikatešu produktus. Jūsu izvēlei piedāvājam labākos un klientu iecienītākos pārtikas produktus.  Izbaudiet garšu ceļojumu un atklājiet atzītāko garšu veiksmes noslēpumus.

Marinētas olīvas

Ķiplokos un garšvielās marinētas divkrāsu olīvas. Meklējiet un atrodiet tās blakus siltajai vitrīnai pie uzkodām, jo tā ir brīnišķīga uzkoda siltajiem vasaras vakariem vai kino baudīšanai pie glāzes laba vīna vai cita dzēriena. Nobaudiet, un uzreiz būs skaidrs, kādēļ šīs olīvas ir iekļuvušas mīlētāko produktu TOP 6.

 

Cēzara salāti

Klasiski Cēzara salāti ļoti bagātīgā izpildījumā. Kraukšķīgi zaļie salāti sezonā, daudz garšvielās gatavotas, šķēlēs sagrieztas maigas vistas filejas, labi nogatavināts Parmas siers bagātīgā kārtā, grauzdiņi, kas ierīvēti ar ķiplociņu un garšaugiem, un, protams, īsta Cēzara mērce no anšoviem, olu dzeltenumiem un labas, augstākās kvalitātes olīveļļas, ar nelielu kaperu piesitienu. Nobaudiet mūsu Cēzara salātus no Salātu bāra gatavo ēdienu nodaļā, un jūs sapratīsiet, šiem salātiem būtu jāatrodas mīlētāko produktu topā visu cauru gadu.

 

Marinēta siļķe

Stockmann Delikatess oriģinālrecepte marinētiem siļķu filejas gabaliņiem. Gabaliņi ir kumosa lieluma, bagātīgi papildināti ar sarkanajiem sīpoliem un marināde – īpaša. Protams, noslēpums no kā, bet pēc garšas – nedaudz saldskāba, nedaudz pikanta, krāsa sarkana. Pēdējais, ne mazāk svarīgais akcents – dilles, siļķe ir bagātīgi papildināta ar dillēm. Meklējiet un atrodiet zivju, garneļu un citu jūras velšu produktu kulinārijā.

 

Vitello tonnato

Klasiska itāļu antipasta, kas ir tik sātīga, ka karstās vasaras dienās bieži tiek pasniegta arī kā pamatēdiens, tiesa – aukstā veidā. Kas tas galu galā ir? Vitello tonnato ir ilgi sautēts liellopu gaļas šķiņķis, sagriezts plānās šķēlēs un bagātīgi pārliets ar tunča–kaperu mērci, kas gatavota uz majonēzes pamata. Stockmann Delikatess Vitello tonnato gatavo uz vietas, un šai versijai tunča mērce ir īpaši bagātīga, tik bagātīga, ka gaļu gandrīz nevar redzēt. Lielie kaperu graudi kalpo kā pikants akcents. Nu, vai šī nav lieliska ideja maltītei, netērējot darbiem virtuvē ne minūti?!

 

Klasisks itāļu deserts, kas ļoti piestāv vasarai. Maigo krēmu biezā kārtā pārklāj aromātiska tumšās šokolādes mērce un ogas – Latvijā audzētas krūmmellenes un vēlās vasaras zemenes. Desertu pārdod sveramā veidā salātu un gatavo ēdienu nodaļā, jo nevar taču zināt, vai pietiks ar vienu porciju. Visdrīzāk, ka nepietiks, jo … tas ir tiešām ļoti, ļoti gards.

Meklējiet Stockmann Loves produktus Stockmann Delikatess nodaļā!