VASARAS GARŠU CEĻVEDIS 13.-23.06.

Ēdiens ir kā kaislība, kam vērts pievērst uzmanību gan ikdienā, gan svētku reizēs. Stockmann mērķis ir uzturēt šo kaislību, meklējot un atlasot izcilus un kvalitatīvus produktus Tavam galdam. Iepazīsti Stockmann Vasaras garšu ceļvedi – atklāj Delikatess nodaļas sezonas jaunumus, ēdienu gatavošanas un pasniegšanas tendences, iedvesmojošas receptes un īpašos piedāvājumus!

 

-20% DELIKATESS PIRKUMAM

Izmanto kuponu MyStockmann aplikācijā un saņem 20% atlaidi Delikatess pirkumam universālveikalā. Piedāvājums neattiecas un presi, tabakas izstrādājumiem, dāvanu kartēm un Sushi Take produktiem.

LEJUPIELĀDĒ APLIKĀCIJU

App Store vai Google Play

 

14.-16.06. ALKOHOLISKAJIEM DZĒRIENIEM -30%

Tikai 14.-16.06. MyStockmann klientiem 30% atlaide visiem alkoholiskajiem dzērieniem.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM!

 

21.-23.06. STOCKMANN DELIKATESS GAĻAS UN ZIVJU GRILA PRODUKTIEM -20%

Izvēlies augstākās kvalitātes grila ēdienus Tikai 21.-23.06. Stockmann Delikatess gaļas un zivju grila produktiem -20%. Piedāvājums spēkā MyStockmann klientiem. Piedāvājums attiecas uz Stockmann Delikatess zīmola produkciju.

 

21.-23.06. STOCKMANN DELIKATESS SALĀTIEM -20%

Atklāj Delikatess nodaļas vasaras jaunumus! 21.-23.06. Stockmann Delikatess salātiem -20%. Piedāvājums spēkā MyStockmann klientiem. Piedāvājums attiecas uz Stockmann Delikatess zīmola produkciju.

 

IEPAZĪSTI VASARAS GARŠAS KOPĀ AR MŪSU PARTNERIEM

IEPĒRCIES ARĪ WOLT

Saņem iecienītās delikateses ar piegādi uz mājām nepilnas stundas laikā! 01.-30.06. iegādājies Stockmann Delikatess aplikācijā WOLT 35€ vērtībā un saņem 5€ atlaidi, izmantojot kodu STOCKMANN. IEPIRKTIES>

 

IEDVESMOJIES

Atklāj tradicionālas vasaras garša jaunā skanējumā.

SĀTĪGIE BROKASTU SALĀTI AR LASI

RECEPTE>

 

GRILĒTAS PORTOBELLO SĒNES AR MOCARELLU

RECEPTE>

ZEMEŅU UN ZEFĪRU KĀRTOJUMS

RECEPTE>

DIGITĀLAIS KATALOGS

Dodies baudpilnā ceļojumā ar Stockmann Vasaras garšu ceļvedi. LASĪT>