Stockmann sīkdatņu izmantošanas nosacījumi

SĪKDATŅU IZMANTOŠANA TIEŠSAISTES VEIKALĀ STOCKMANN.LV

Stockmann tīmekļa vietnē sīkdatnes tiek izmantotas, lai pēc iespējas labāk apkalpotu mūsu klientus. Kad apmeklējat mūsu vietni, mēs varam instalēt Jūsu pārlūkprogrammā savas sīkdatnes, kas ir nepieciešamas tiešsaistes veikala darbībai. Sīkdatnes apkopo informāciju, kuru mēs izmantojam statistikas nolūkos, piemēram, par apmeklētāju plūsmu un par mērķtiecīgās reklāmas efektivitāti trešās puses pakalpojumos. Apmeklētājam sīkdatņu izmantošana nav redzama apmeklējuma laikā, un tā neapgrūtina apmeklētāja datora darbību.

Apmeklējot mūsu vietni, varat atļaut visas sīkdatnes, izvēlēties vajadzīgās opcijas vai atspējot nebūtiskās sīkdatnes. Obligātās sīkdatnes ir jāpieņem vienmēr.

 

– Pieņemt visas sīkdatnes

Kad pieņemat visas sīkdatnes, jūs dodat Stockmann atļauju izmantot sīkdatnes, lai apkopotu informāciju, ko mēs izmantojam, piemēram, lai uzraudzītu apmeklētāju plūsmu un rādītu mērķētu reklāmu.

 

– Mārketings

Ar lietotāju datos balstītas analīzes palīdzību mums ir iespēja izveidot piemērotas mērķgrupas, kurām piegādājam pēc iespējas interesantāku saturu. Šāds mērķētais saturs var būt, piemēram, reklāma vai cita veida saziņa, kas interesē apmeklētāju.

Mēs arī varam izmantot pielāgotas auditorijas, lai sasniegtu mērķauditoriju citās interneta publikācijās. Piemēram, lietotājs varēs redzēt Stockmann reklāmu citās vietnēs. Mēs neizsniedzam citiem publicētājiem savu mērķgrupu datus vai citus klientu datus, un arī reklāmas izvietošana ārējos pakalpojumos tiek veikta tikai paša uzņēmuma Stockmann vajadzībām.

Mēs arī varam veidot mērķgrupas kopīgi ar saviem partneriem, izmantojot informāciju, kas apkopota ārējās vietnēs. Tādos gadījumos mēs vienmēr pārliecināmies, ka partnerim ir tiesības atklāt uzņēmumam Stockmann savu apmeklētāju datus

   Google

Reklamēšanas efektivitātes (tostarp atkārtotā mārketinga) kontrole un mērķauditorijas atlase.

Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā Google izmanto apkopoto informāciju un kā jūs varat mainīt mērķtiecīgās reklāmas iestatījumus, veiciet tālāk norādītās darbības:

https://policies.google.com/technologies/partner-sites

   Facebook

Vietnē stockmann.com mēs izmantojam tīmekļa vietnes Facebook rīku “Pielāgotās auditorijas”. Kad apmeklējat mūsu vietni, starp Jūsu pārlūkprogrammu un Facebook serveri tiek ģenerēts atkārtotā mārketinga kods, kas informē Facebook, ka no Jūsu IP adreses ir apmeklēts mūsu tiešsaistes veikals. Facebook var saistīt Jūsu apmeklējumu mūsu vietnē ar Jūsu lietotāja kontu, un mēs varam izmantot saņemto informāciju savā darbībā vietnē Facebook. Uzņēmumam Stockmann nav pieejami dati par indivīda uzvedību tīmeklī.

Lai iegūtu papildu informāciju par to, kā Facebook apkopo un izmanto informāciju par Jums, par Jūsu tiesībām un iespējām aizsargāt savu privātumu, lasiet Facebook paziņojumu par konfidencialitāti.

Savos Facebook reklāmu iestatījumos varat atteikties no Facebook rīka “Pielāgotās auditorijas”.

   Criteo

Atkārtota mērķauditorijas atlase nozīmē, ka jūs reklāmās arī citās vietnēs varat redzēt produktus, kurus nesen esat apskatījis mūsu tiešsaistes veikalā, vai ar tiem saistītus produktus.

Par to, kā Criteo izmanto apkopoto informāciju un kā jūs varat mainīt mērķauditorijas atlases iestatījumus, skatiet šeit:

https://www.criteo.com/privacy/

– Iestatījumi

Iestatījumu sīkfaili ļauj vietnei glabāt informāciju, kas maina vietnes uzvedību un izskatu, piemēram, valodas vai lietotāja atrašanās vietas iestatījumu.

 

– Statistika

Statistikas sīkdatnes apkopo un sniedz informāciju vietņu īpašniekiem par to, ko lietotāji dara viņu vietnēs.  Sīkdatnes apkopo informāciju, kuru mēs izmantojam statistikas nolūkos, piemēram, par apmeklētāju plūsmu un par mērķtiecīgās reklāmas efektivitāti trešās puses pakalpojumos. Šādu pakalpojumu piemēri ir Google Analytics un Facebook.

 

– Nepieciešamās sīkdatnes

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes padara vietni lietojamu, ļaujot izmantot tādas pamatfunkcijas kā pārvietošanos lapās un piekļuvi drošajām vietnes daļām. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne pareizi nedarbosies.

 

SĪKDATŅU IZMANTOŠANA TIEŠSAISTES VEIKALĀ CRAZYDAYS.COM

Tīmekļa vietnē hullutpaivat.com sīkdatnes tiek izmantotas, lai pēc iespējas labāk apkalpotu mūsu klientus. Apmeklējot mūsu vietni, varat vai nu atļaut visas sīkdatnes, vai pieņemt tikai nepieciešamās sīkdatnes. Obligāti nepieciešamās sīkdatnes padara vietni lietojamu, ļaujot izmantot tādas pamatfunkcijas kā pārvietošanos lapās un piekļuvi drošajām vietnes daļām. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne pareizi nedarbosies. Vietnē crazydays.com sīkdatnes arī apkopo statistikas informāciju, piemēram, par apmeklētāju plūsmu un par mērķtiecīgās reklāmas efektivitāti trešās puses pakalpojumos. Šādu pakalpojumu piemēri ir Google Analytics un Facebook.