Sarīkot lieliskus un gardus svētkus ģimenei, draugiem vai biznesa partneriem kopā ar Stockmann ir viegli un aizraujoši! Pasūti ēdienus un delikateses savam svētku galdam Stockmann pārtikas nodaļā un aizmirsti par rūpēm!
Dodies uz Stockmann pārtikas nodaļu, kur tiek nodrošināta individuāla pieeja katram klientam un ēdiens tiek piemeklēts tieši Jūsu svētkiem, atbilstoši Jūsu gaumei! Esot uz vietas pārtikas nodaļā, Jums būs iespēja ēdienus pagaršot un saskaņot ar traukiem, kādos plānojat ēdienu pasniegt. Pasūtītos produktus, piemēram, zivis vai gaļas delikateses ir iespējams arī ievakuumēt ērtākai pārvietošanai, šādi iepakots produkts arī ilgāk saglabājas svaigs un aromātisks.
Pasūtīt var visu – sākot no gardajiem Stockmann Meals salātiem, līdz šašlikam vasaras sezonā un cepetim – ziemas sezonā, kā arī gardiem Liepkalnu kliņģeriem.
Stockmann Delicatess piedāvā gaļas, zivju un kulinārijas ēdienus, kas pagatavoti pēc īpašajām Stockmann receptēm.
Gadiem ilgi domātas, pielāgotas un uzlabotas receptes, lai atrastu ideālo izejvielu kombināciju, kas garšo perfekti. Stockmann Meals salāti, no kuriem populārākie ir dažādie Cēzara salāti, 4 sieru salāti, pupiņu salāti, Itālijas salāti, vistas salāti ar kariju.
Zivju sortimentā – Laša Chevice ar svaigu kinzu, lasis ar ķiplokiem, garneles dažādās marinādēs, garneļu iesmi, tunča, foreļu un garneļu pasta. Siļķe shery marinādē, siļķe ar ķiplokiem, dažādu jūras velšu kokteilis, mīdiju salāti un kalmāru salāti – ikvienu gardēdi šeit gaida īsts garšas baudījums!
Gatavojot Stockmann ēdienus nemainīga kvalitāte ir pirmajā vietā. Vienmēr tiek izmantoti svaigākie produkti un sezonas aktualitātes. Stockmann Meat atradīsiet dažādus gaļas labumus – cepešus, steikus, šašliku un citus Jūsu gaumei atbilstošus produktus.
Ja rīkojat pikniku dārzā, pasūtiet grilēšanai – zivis, šašliku (jēra, cūkas, tītara vai vistas) vai steiku.
Izveidojiet pasaules gardāko delikatešu izlasi, iekļaujot tajā kūpinātas gaļas izstrādājumus – jamon sarrano, prochutto crudo, choriso, basturma, mortadella, panchetta, dažādu veidu salami un mazo Latvijas ražotāju kūpinājumi.
Sadarbībā ar Vairāk Saules pasūtiet dažādas siera vai gaļas plates pēc savas izvēles.
Tiekamies Stockmann Delicatess!