IZVĒLIES SAVU IEPIRKŠANĀS DIENU

Izvēlies savu iepirkšanās dienu no 1.09. līdz 27.09. un saņem visas dienas garumā 20% atlaidi jaunajām modes un mājas preču kolekcijām universālveikalā un e-veikalā, Stockmann Delikatess un kosmētikas precēm universālveikalā – 10% atlaide.

Meklē iepirkšanās dienas kuponu MyStockmann aplikācijā, pirkumiem e-veikalā izmanto kodu: SHOPPINGDAYLV01.  Izmanto MyStockmann priekšrocības un iepērcies izdevīgāk universālveikalā un e-veikalā!

LEJUPIELĀDĒ MYSTOCKMANN APLIKĀCIJU

App Store vai Google Play

Iepirkšanās dienas kupons sniedz atlaidi pirkumiem noteiktā datumā pēc klienta izvēles universālveikalā un e-veikalā.

  • 20% atlaide sieviešu, vīriešu, bērnu modes precēm un aksesuāriem, mājas precēm universālveikalā un e-veikalā stockmann.lv, kā arī universālveikalā – Samsonite, XS Rotaļlietas un Laiks veikalos. Veikalā Euronics atlaides līdz -20% noteiktiem zīmoliem un preču grupām.
  • 10% atlaide Stockmann Delikatess un kosmētikas precēm universālveikalā.

Piedāvājums spēkā universālveikalā, uzrādot kuponu un klienta karti vai QR kodu MyStockmann aplikācijā, e-veikalā stockmann.lv – izmantojot kodu: SHOPPINGDAYLV01.

Atlaide tiek piemērota pirkumiem, kas tiek veikti konkrētajā dienā. Atlaides nesummējas.

Atlaide nav spēkā veikalos Zvaigzne ABC, Green Clean, Mēness Aptieka, kafejnīcā – restorānā Chat un Costa Coffee, iegādājoties tabakas izstrādājumus, presi, pasākumu biļetes un dāvanu kartes. Atlaide netiek piemērota iegādājoties zīmolus Big Greem Egg, Hugo, Boss, Canada Goose, Parajumpers, Dyson, La Praire, Tissot, G-Shock Premium.

Kupons derīgs 1.-27.9.2022.