IZVĒLIES SAVU IEPIRKŠANĀS DIENU

Mēs novērtējam, ka esi bijis aktīvs mūsu klients, tāpēc īpaši Tev dāvinām iespēju iegādāties kārotos rudens kolekciju jaunumus īpaši izdevīgi! Izvēlies savu iepirkšanās dienu 14.-30.09. un saņem 20% atlaidi pirkumiem modes un mājas preču nodaļās, veikalos Samsonite, Laiks, Zvaigzne ABC un XS Rotaļlietas, kā arī 10% atlaidi pirkumiem kosmētikas un Delikatess nodaļās visas dienas garumā.

Atlaides kupons pieejams MyStockmann aplikācijā. Iepērcies arī e-veikalā – lai saņemtu atlaidi, ielogojies savā klienta profilā Stockmann.lv vai izmanto kodu SHOPPINGDAY09.

 

MODE & MĀJA -20%, KOSMĒTIKA, DELIKATESS -10%

 

Piedāvājums spēkā pirkumiem noteiktā datumā, pēc klienta izvēles, periodā 14.-30.09. Lai saņemtu piedāvājumu nepieciešams aktivizēt digitālo kuponu MyStockmann aplikācijā. Iepērcies e-veikalā izmantojot kodu SHOPPINGDAY09. E-veikalā kodu ir iespējams izmantot vienu reizi. Piedāvājums neattiecas uz zīmoliem Big Green Egg, BOSS, HUGO, Max Mara Studio, Canada Goose, Parajumpers, Dyson, La Prairie. Atlaide nav spēkā veikalos Euronics, Laiks G-Shock premium, Tissot pulksteņiem, Zvaigzne ABC kancelejas precēm, restorānā Chat, Costa Coffee, un iegādājoties tabakas izstrādājumus, presi, pasākumu biļetes un dāvanu kartes.

 

 

LEJUPIELĀDĒ MYSTOCKMANN APLIKĀCIJU

APPLE APP STORE vai GOOGLE PLAY STORE