Pakalpojumi, kas noderēs svētku laikā

Ziemassvētku laiks ir maģisks, piepildīts ar pasakainiem mirkļiem, burvīgām dāvanām, neaizmirstamām maltītēm un omulīgiem vakariem, kas pavadīti savu mīļoto klātbūtnē. Ļauj Stockmann būt daļai no šīs burvības uzburšanas – mēs palīdzēsim ar visu, kas nepieciešams, lai padarītu gatavošanos svētku sezonai pēc iespējas ērtāku un patīkamāku. 

 

PAKALPOJUMI E-VEIKALĀ

IDEJAS UN IEDVESMA

Vēlies iekārtot savu māju svētku noskaņās, bet nezini ar ko sākt? Varbūt tev tuvojas Ziemassvētku balle, bet nevari izdomāt, ko vilkt mugurā? Un vai esi jau paspējis sarūpēt dāvanas saviem dzīves vīriešiem? Smelies iedvesmu un idejas šeit!

Idejas ballīšu apģērbam

Dāvanu idejas viņam

Idejas svētku galdam 

Idejas mājas dekorēšanai svētkiem

 

DĀVANU SARAKSTS

Ziemassvētku laikā bērniem vienmēr patīk sagatavot savu dāvanu sarakstu, ko nosūtīt Ziemassvētku vecītim. Kāpēc šo tradīciju pārtraukt, kad esi pieaudzis? Izmanto iespēju salikt savu vēlmju sarakstu Stockmann un, ja zini sava Ziemassvētku vecīša e-pasta adresi – nosūti to viņam! 

 

DĀVANU SAIŅOŠANA

Ne visi no mums izbauda dāvanu saiņošanas procesu. Ja arī tu labprātāk saņemtu skaistas, pasniegšanai gatavas dāvanas uzreiz tās iegādājoties, pievieno savam iepirkumu grozam dāvanu saiņošanas pakalpojumu (4,90 €) – izvēlies personalizētu kartīti vai jauku dāvanu kastīti! 

 

NOGĀDĀSIM PIRKUMUS TEV UZ MĀJĀM

Izvēlies sev ērtāko piegādes veidu un saņem visus savus sūtījumus ātri un ērti. Atceries – ja vēlies savus pirkumus saņemt līdz Ziemassvētkiem, pasūti dāvanas savlaicīgi līdz 15.12.!

 

PAKALPOJUMI UNIVERSĀLVEIKALĀ

EGĻU DEKORĒŠANAS SERVISS AR JĀNI BUŠEVICU

Svētku noskaņas vēstnesei mājās – Ziemassvētku eglītei, pievēršam īpašu uzmanību. Tāpēc aicinām izmantot Stockmann egļu dekorēšanas servisu, lai arī šogad eglīte jūsmājās ir visskaistākā. Pēc iepriekšēja pieraksta ziedu dizainers un interjera dekorators Jānis Buševics konsultēs un atlasīs atbilstoši jūsu vēlmēm skaistākos rotājumus no Stockmann sortimenta, kā arī izdekorēs eglīti jūsu mājās ar Stockmann atlasītajiem rotājumiem. Par rotājumu un dekoru pirkumus virs 1000 EUR, egles dekorēšanas serviss pieejams bez maksas Uzzini vairāk, piesaki konsultāciju veikalā vai egles dekorēšanu mājās Stockmann Pastāvīgo Klientu nodaļā zvanot +371 6 707 1222 vai rakstot Klientuinfo@stockmann.com.

 

DĀVANU SAIŅOŠANA

Stockmann iegādātās dāvanas eleganti un svinīgi iesaiņosim bez maksas universālveikala 2. stāvā. Šogad pieejams Premium saiņošanas pakalpojums ar satīna lentām, zaļumiem un īpašu vaska zīmogu! Platīna līmeņa klienti šo pakalpojumu var saņemt bez maksas, savukārt Zelta un Sudraba līmeņa klienti – 3,50 €. Kā arī šogad Stockmann piedāvā iesaiņot arī citviet pirktas dāvanas, pakalpojuma cena (neatkarīgi no izmēra) – 6,00 €. 

Turklāt 8.12. un 15.12. no plkst. 16.00 izmanto iespēju iesaiņot dāvanas kopā ar ziedu dizaineri Jāni Buševicu, kā arī personalizēt dāvanu, iegravējot tajā īpašu vēstījumu tās saņēmējam. 

 

SAPOSIES SVĒTKIEM AR STILISTU

Skaistajiem svētku mirkļiem piemeklējiet ideālo tērpu kopā ar Stockmann stilisti Ritu Erdmani. Izvēlēties sev ērtāko – iepērcies kopā ar stilisti universālveikalā un atrodiet skaistāko svētku tērpu kopā vai stiliste jau piemeklēs uz tikšanos atbilstoši tavām vēlmēm skaistākos tērpus tev. Atliek tikai izvēlēties. Piesakies konsultācijai un iepirkšanas sesijai universālveikalā Pastāvīgo Klientu nodaļā, zvanot pa tālr. 67071222, rakstot klientuinfo@stockmann.com.

 

IDEĀLS SVĒTKU MAKE-UP

Saposies svētkiem kopā ar Stockmann grima māksliniecēm – Kitiju Poddujevu un Solvitu Vidausku. Izvēlies Stockmann make-up pakalpojumu ar pasaules vadošo zīmolu kosmētiku: dienas make-up 25,00 €, vakara make-up 30,00 €. vegan make-up 20,00 €. Piesakies pakalpojumam Pastāvīgo Klientu nodaļā, zvanot pa tālr. 67071222, rakstot klientuinfo@stockmann.com.

 

MIELASTS TAVAM SVĒTKU GALDAM

Sarīkot skaistus un gardus svētkus ģimenei, draugiem vai biznesa partneriem ir viegli kopā ar Stockmann Delikatess. Pasūti savam svētku galdam kādu no Stockmann iemarinētiem un cepšanai sagatavotiem cepešiem, daudzveidīgus gatavos salātus, konditorejas izstrādājumus, zivju ēdienus un daudz ko citu Stockmann Delikatess nodaļā un aizmirstiet par rūpēm. Vairāk informācijas meklē šeit.

 

STOCKMANN DELIKATESS DĀVANU GROZI

Izmeklētas dāvanas vislielākajiem gardēžiem piedāvā Stockmann Delikatess – svētkos izvēlies kādu no mūsu jau sagatavotajiem 17 Ziemassvētku dāvanu groziem. Uzzini vairāk šeit. Pasūti Ziemassvētku dāvanu grozus, rakstot davanugrozs@stockmann.com.