SECRET SANTA – BUDŽETAM DRAUDZĪGAS DĀVANAS ZEM 50 EUR

Svētku sezona ir laiks, lai izplatītu prieku – viena apburoša tradīcija, kas pēdējos gados ir ieguvusi popularitāti, ir Secret Santa dāvanu apmaiņa. Tas ir aizraujošs veids, kā sagādāt lieliskas dāvanas, vienlaikus kontrolējot savu budžetu. Secret Santa ļauj draugiem, ģimenes locekļiem un kolēģiem apmainīties ar dāvanām, nepārkāpjot budžetu, padarot to par ideālu veidu, kā dalīties svētku priekā. Apskati Stockmann piedāvātās radošās idejas dāvanu izvēlei, kas liks ikvienam smaidīt.

 

Kafijas vai tējas dāvanas

Palutini kolēģus ar viņu iecienītāko dzērienu ar pārdomātu kafijas vai tējas dāvanu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir kafijas pazinējs vai tējas entuziasts, skaista kafijas krūze vai gardēžu tēju izlase var padarīt viņu ikdienas rituālu vēl patīkamāku. Šādā veidā dāvāsiet viņiem siltumu un relaksāciju ar katru malku.

 

 

Nomierinošas un stresa mazinošas dāvanas

Palīdzi savam kolēģim atpūsties un rast mieru viņu aizņemtajā darba dienā ar nomierinošām un stresu mazinošām dāvanām. Neatkarīgi no tā, vai tā ir nomierinoša aromātiska svece, šīs dāvanas ir paredzētas, lai veicinātu relaksāciju un uzmanību. Tie piedāvā mirkli klusuma steidzīgajā pasaulē, ļaujot Tavam kolēģim atrast mieru un līdzsvaru haosa vidū.

 

 

 

Atkārtoti lietojama ūdens pudele un termoss

Veicini videi draudzīgu un veselīgu dzīvesveidu ar atkārtoti lietojamu ūdens pudeli un termosu. Šīs stilīgās un funkcionālās pudeles ir paredzētas, lai saglabātu dzērienu vēlamajā temperatūrā visas dienas garumā.

 

 

Virtuves rīki

Kulinārijas entuziastiem Tavā birojā virtuves piederumi ir lieliska dāvana. Šie ērtie rīki un trauki var vienkāršot maltītes gatavošanu un uzlabot gatavošanas pieredzi. Apsver tādus priekšmetus kā augstas kvalitātes nažus, unikālus traukus vai inovatīvus sīkrīkus, kas piešķir virtuvei ērtību un eleganci.

            

 

 

Fitnesa un labsajūtas aprīkojums

Ja Tavs kolēģis nodarbojas ar fitnesu, iepriecini viņu ar fitnesa aprīkojumu. Šīs dāvanas veicina aktīvu un līdzsvarotu dzīvesveidu, sākot no pretestības siksnām līdz jogas paklājiņiem. 

 

 

Skaistumkopšanas komplekti

Kvalitatīvi kosmētikas un ādas kopšanas līdzekļi, kas liek dāvanas saņēmējam justies īpašam, vienmēr ir lieliska ideja dāvanai. Skaisti dāvanu komplekti un pazīstamu zīmolu smaržas sagādās prieku zem jebkuras Ziemassvētku eglītes!