Stockmann 18 gadi Latvijā

Šā gada 17. oktobrī Stockmann Rīgas universālveikalam aprit 18 gadi! Atzīmējot skaisto kopā būšanu, 16. un 17. oktobrī pērkot kafiju Stockmann Cafe dāvināsim jums gabaliņu dzimšanas dienas kūkas! Lai vēl skaistāki svētku mirkļi!

 

ŠOKOLĀDES KŪKA LADY JOHANNA

Mēs esam pagodināti iepazīstināt ar Stockmann Delikatess pirmo šokolādes kūku Lady Johanna. Grezns izskats, ogu un šokolādes kombinācija rada pirmšķirīgu garšas pieredzi. Kūka izstrādāta sadarbībā ar Gourmet Club kūku meistariem kā īpašs Stockmann pasūtījums, un kūkas pagatavošanā izmantotas tikai augstākās kvalitātes izejvielas.

Dekorēšanā izmantotās zelta detaļas un liofilizētās upenes norāda uz sievišķību un spēku. Tieši šīs īpašības raksturoja Stockmann dibinātāja Heinriha Georga Franca Stokmana sievu Betiju Doroteju Johannu Stokmani. Iedvesmojoties no H.G.F Stockmann vīra Johannas trešā vārda, kas simbolizē dāsnumu, kompetenci, laimi, temperamentu un aktivitāti, šo godpilno vārdu esam nodevuši Stockmann beķerejā pārdotajai kūkai, kuru varēsiet nobaudīt arī 16. un 17. oktobrī iegādājoties kafiju Stockmann Cafe. Bagātinām attiecības!