“Stockmann” iesaistās iniciatīvā Baltijas jūras aizsardzībai

Baltijas jūra vieno
 

Par godu Baltijas jūras dienai, ko atzīmē augusta beigās, “Stockmann” ziedos 20 centus par katru jaunu lojalitātes programmas klientu “John Nurminen” fondam, kura galvenais mērķis ir uzlabot situāciju Baltijas jūrā. Akcija notiks vienlaikus visos “Stockmann” universālveikalos Latvijā, Igaunijā un Somijā, un tās laikā ikviens klients arī pie universālveikala kasēm un e-veikalā varēs ziedot naudu Baltijas jūras aizsardzībai.

“Baltijas jūra “Stockmann” kontekstā spēlē īpaši zīmīgu lomu, jo visas valstis, kurās darbojamies,- Somija, Latvija un Igaunija, atrodas tās krastā. Tā ir vieta, kur atpūšamies, smeļamies enerģiju, svinam svētkus un vienkārši baudām skaisto horizontu. Tāpēc šajā 160. “Stockmann” jubilejas gadā vēlamies atbalstīt “John Nurminen” fondu, kas dara lielu darbu, lai aizsargātu Baltijas jūru, kura pašlaik saskaras ar dažādām problēmām, tostarp, bioloģiskās daudzveidības mazināšanos. Jau no šā gada sākuma “Stockmann” iespējams iegādāties tikai tādas zivis un jūras veltes, kas atrodas Pasaules Dabas Fonda izveidotā “Zivju gida” ieteicamo produktu sarakstā,” teic Dace Goldmane universālveikala “Stockmann” direktore.

“Baltijas jūra ir daļa no Baltijas valstu identitātes, tāpēc “John Nurminen” fonds vēlas par to pienācīgi gādāt. Šī jūra ir mums tuva un svarīga. Universālveikals “Stockmann” un tā klientu sniegtais atbalsts ļauj mums efektīvi turpināt darbu, lai glābtu Baltijas jūru, nodrošinot informāciju un ieviešot efektīvus tās saglabāšanas un aizsardzības projektus,” uzsver Annamarija Arakoski-Engarda (Annamari Arrakoski-Engardt), “John Nurminen” fonda vadītāja.

“John Nurminen” fonda misija ir glābt Baltijas jūru ar projektiem, kas uzlabo Baltijas jūras stāvokli, samazinot noslogojumu un vides riskus, piemēram, eitrofikāciju un bioloģiskās daudzveidības samazināšanos. Projekti nereti ir starptautiski un nozīmīgi arī nacionālā līmenī, tie ietekmē plašu teritoriju un pasākumu rezultātā var arī nekavējoties būtiski uzlabot Baltijas jūras stāvokli.

Papildus “Stockmann” akcijas laikā fondam ziedos arī 30 līdz 50 eiro par katru pārdoto “Birds by Toikka Mother” vai “Birds by Toikka Baby” limitētas sērijas “Iittala” stikla putnu. Atbalsts “John Nurminen” fondam ir viena no daudzām universālveikala “Stockmann” ilgtspējas iniciatīvām, kuru vidū, piemēram, ir arī oglekļa pēdas samazināšana, izvēloties atbildīgākus materiālus savām kolekcijām un meklējot videi draudzīgus piegāžu risinājumus u.c. Baltijas jūras diena šogad tika atzīmēta 25. augustā.

 
Palīdzi ar Tu!
 
 Par katru jaunu MyStockmann reģistrētu dalībnieku no 15.08.-11.09.2022 Stockmann ziedos 0,20 eiro Baltijas jūras aizsardzībai. Reģistrējies MyStockmann lojalitātes programmai jau šodien!
 
 

Par katru Stockmann pārdoto Iittala Birds by Toikka Mother vai Birds by Toikka Baby stikla putnu Džona Nurminena fondam tiks ziedoti 30 – 50 €. Šie ierobežotā tirāža stikla putni ir pieejami Stockmann universālveikalos, Iittala veikalos un interneta veikalā. Ziedojuma lielums ir atkarīgs no pārdotā putna izmēra. 

 
 
Ziedo sevis izvēlētu summu Stockmann kasēs un e-veikalā Džona Nurminena fondam Baltijas jūras aizsardzībai. 
 
Vairāk par Džona Nurminena fondu uzzini šeit – www.itameripaiva.fi