ZIEMASSVĒTKI SĀKAS STOCKMANN

Jau 160 gadus Somijā un gandrīz 20 gadu Latvijā Stockmann ir viens no pirmajiem un iedvesmojošākajiem Ziemassvētku vēstnešiem – ar dekoru tirdziņu, ar pasaku skatlogu, ar bagātīgu dāvanu un svētku tērpu sortimentu. Arī šogad vēlamies iedvesmot jūs visskaistākajai svētku svinēšanai kopā ar saviem mīļajiem. Stockmann ir sagatavojies svētku sezonai, lai palīdzētu jums izvēlēties gan viskvalitatīvākās un pārdomātākās dāvanas, gan mirdzošākos tērpus un skaistumkopšanas produktus, gan bagātīgākās garšas savam svētku galdam. Radīsim visneaizmirstamākās un maģiskākās Ziemassvētku atmiņas kopā!

 

IEDVESMOJIES SVĒTKIEM ZIEMASSVĒTKU ŽURNĀLĀ

Svētku iedvesma mīt Stockmann Ziemassvētku žurnāla lapās – atrodi ideālo svētku tērpu un lai tevi pārsteidz svētku make-up mirdzums, radi svētku sajūtu mājās un klāj skaistāko un bagātīgāko svētku galdu. Iedvesmojies.

 

LUTINI SEVI UN APDĀVINI CITUS

Gada nogalē dāvinām tev īpašu kuponu komplektu, lai šajā svētku laikā vari iepriecināt gan sevi, gan sarūpēt saviem mīļajiem labākās dāvanas no plašā Stockmann universālveikala un e-veikala sortimenta vēl izdevīgāk. Kuponus izmanto līdz 24.12.2021. gan pirkumiem universālveikalā, gan Stockmann e-veikalā.

 

PLAŠĀKĀ DĀVANU IZVĒLE

Izvēlies labāko dāvanu no pasaules modes un interjera zīmoliem universālveikalā un e-veikalā. Kosmētikas dāvanu komplekti būs lieliska dāvana ikvienam – sākot no nelieliem un praktiskiem, līdz pat ekstravagantiem un īpaši izsmalcinātiem komplektiem. Ik gadu viena no populārākajām un gardākajām dāvanām ir Stockmann Delikatess dāvanu grozs, šogad izvēle ir ļoti bagātīga – izvēlies vienu no 17 grozu veidiem. Bet, ja vēlies uzdāvināt visplašākās izvēles iespējas, dāvini – Stockmann dāvanu karti, kas piedāvā iespēju izvēlēties labāko dāvanu no modes, mājas, kosmētikas un Stockmann Delikatess plašā sortimenta. Lai droši saņemtu savu sūtījumus savlaicīgi pirms svētkiem, pasūti dāvanas no e-veikala savlaicīgi – līdz 15.12.

 

STOCKMANN SERVISI

Lai gatavošanās svētkiem būtu iedvesmojoša un ērta, izmanto Stockmann servisus. Atrodi savu ideālo svētku tērpu kopā ar Stockmann stilisti Ritu Erdmani un uzmirdzi svētkiem ar mūsu make-up māksliniecēm. Mēs skaisti iesaiņosim tavas dāvanas, bet ziedu dizaineris un interjera dekorators Jānis Buševics palīdzēs tev izvēlēties rotājumus un izdekorēs eglīti tavās mājās. Vēl tikai svētku mielasts – pasūti gardākos cepešus, salātus un citus gardumus savam svētku galdam no Stockmann Delikatess. Uzzini vairāk par mūsu servisiem šeit, kā arī Ziemassvētku žurnālā.

 

ZIEMASSVĒTKU DEKORU TIRDZIŅŠ

Kā ik gadu svētku noskaņu, visgreznāko un bagātīgāko Ziemassvētku dekoru sortimentu meklē Stockmann Ziemassvētku dekoru tirdziņā. Īpaši atlasīti rotājumi priecēs gan greznības tīkotājus, gan minimālisma cienītājus, gan tos, kuri mīl klasiskas vērtības. Vairāk.

 

ZIEMASSVĒTKU PIEDZĪVOJUMS UNIVERSĀLVEIKALĀ

Piedalies virtuālajā Ziemassvētku piedzīvojumā un saņem balvu! Dodies uz universālveikalu, skenē QR kodus, kas izvietoti veikalā un piedalies spēlē – palīdzi meža iemītniekiem no Stockmann Ziemassvētku pasakas uzcept brīnumgardo Ziemassvētku kūku no sastāvdaļām, kas izkaisītas pa visu veikalu. Spēlē un saņem balvu! Vēlies sajust vēl vairāk Ziemassvētku burvības? Izlasi īpašo Stockmann Ziemassvētku pasaku!