Ziemassvētku dekoru tirdziņš ir atklāts

Kā ir katru gadu, arī šogad jau no oktobra beigām Stockmann priecē ar Ziemassvētku noskaņu un visgreznāko un bagātīgāko Ziemassvētku dekoru sortimentu. Īpaši atlasīti rotājumi priecēs gan greznības tīkotājus, gan minimālisma cienītājus, gan tos, kuri mīl klasiskas vērtības. Te var gan izvēlēties dažus jaunus akcentus pie jau mājās esošajiem dekoriem, gan arī pilnībā no jauna izdekorēt savu svētku egli un izrotāt māju. Pievērsiet uzmanību aktuālajām tēmām, kas šogad priecē tirdziņā.

 

Sniegotais kalns

Svētku rotājumi šajā kolekcijā vedina sapņot par sniegotiem kalnu namiņiem un mazliet mistisko Ziemeļu ainavu. Meža dzīvnieki, apsniguši koki, dabas motīvi un mirdzošas leduspuķes logu rūtīs, silti brūnie un metāliskie toņi, kā arī visas zaļā un zilā toņa nokrāsas ienesīs mājās mazliet nostalģisku svētku noskaņu.

 

Prieka burbuļi

Radošuma svinēšana un krāsu prieks, kas īpaši patiks bērniem. Svētku dekorācijās klasiskos rotājumus kombinē ar pārsteigumiem – negaidīta, priekpilna dizaina mantiņām, kas veidos tavu īpašo dekorāciju stāstu. Šajā kolekcijā galveno lomu spēlē rozā un tirkīza zilā krāsa, bet pamatu veido balta un metāliska mirdzuma rotājumi.

 

Piezemētais mirdzums

Gada nogales svētki ir īstais laiks, kad atļauties mirdzēt vairāk un spožāk. Metāliski brūnie toņi tiek kombinēti ar maigiem zeltainiem, kā arī piesātināti sārto un aristokrātiski zilo krāsu.

 

Ziemassvētku dekoru tirdziņu meklējiet universālveikala 1. stāvā!