ZIEMASSVĒTKU ROTĀJUMU TIRDZIŅŠ IR ATVĒRTS!

Svētku noskaņa tuvojas ar visu savu siltumu un prieku! Kamēr mēs ar nepacietību gaidām svētku sezonu, ir īstais laiks ienirt burvīgajā Ziemassvētku rotājumu pasaulē.

Jau no 26. oktobra Stockmann 1. stāvā Tevi gaida tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš, kurā mirgojošās gaismas, burvīgie rotājumi un svētku prieks ir gatavi Tevi ieskaut. Šajā tirdziņā varēsi ne ne tikai iepirkties, bet arī iegremdēties svētku sezonas patiesajā burvībā.

Šis Ziemassvētku tirdziņš būs galvenais svētku galamērķis, piedāvājot apburošu rotājumu, dekorāciju, gaismiņu un citu svētku dārgumu klāstu. No klasikām dekorācijām līdz mūsdienīgiem rotājumiem, šis tirdziņš kalpos kā iedvesmas pasaule, kurā vari izpētīt skaistākās svētku dekorācijas, lai izgreznotu savu māju un radītu paliekošas atmiņas.

 

Ziemassvētku eglītes

Nav Ziemassvētku bez Ziemassvētku eglītes – stāvot garas un lepnas, tās ir šīs sezonas galvenais simbols. Katra no tām ir unikāls šedevrs, kas gaida, kad tiks izrotāta ar mīlestību un rūpēm. Eglītes rotāšana ir lolota tradīcija, kur katrs dārgakmens un rota nes sevī īpašu atmiņu vai sentimentu.

 

 

Ziemassvētku eglīšu rotājumi

Katram eglītes rotājumam ir savs unikāls šarms un nozīme. Šie rotājumi atspoguļo sezonas būtību un stāsta par tradīcijām, atmiņām un personīgo stilu, sākot no mirdzošiem stikla dārgakmeņiem līdz ar rokām darinātām mantiņām.

 

 

Ziemassvētku rotājumi

No vainagiem un zeķēm, kuras piepilda ar mazām dāvaniņām līdz sniega globusiem – tie ir tie mazie brīnumi, kas padara Tavus svētku telpu unikālu. Tie piepilda Tavu māju ar sezonas burvību un tver brīnuma un sajūsmas būtību.

 

 

Ziemassvētku gaismas

Ar savu mirdzošo spīdumu pat vistumšākās naktis pārvēršas mirdzošā skatā. Tās simbolizē cerību un ar savu silto apskāvienu vada mūs ziemas sezonā. Ievietojot šīs gaismas, atceries, ka tās ne tikai apgaismo jūsu apkārtni, bet arī sirdi ar prieku un pozitīvismu.

 

 

Burvīgi Villeroy & Boch Ziemassvētku dekori