ĀDAS KOPŠANAS RUTĪNA ZIEMĀ - SAGLABĀ MIRDZUMU

Apskati Stockmann ieteikumus, kā saglabāt Tavu ādu mirdzošu. Šī rutīna nav paredzēta tikai sievietēm – tas ir vienlīdz svarīgi vīriešiem, kuri ir pelnījuši izskatīties un justies lieliski gada aukstākajos mēnešos. Atvadies no ziemas ādas likstām un izbaudi prieku, ka Tava āda ir mirdzoša sala mēnešos.

 

 1. solis: Sejas attīrīšana

Attīrīšana ir jebkuras ādas kopšanas rutīnas pamats, un tas ir īpaši svarīgi ziemā. Vēsais laiks var padarīt Tavu ādu jutīgāku pret sausumu un kairinājumu. Izvēlies maigu, mitrinošu tīrīšanas līdzekli, kas noņems netīrumus, neatdalot ādu no dabīgajām eļļām. Meklē tādas sastāvdaļas kā glicerīns vai keramīdi, kas palīdz uzturēt ādas mitruma barjeru.

Nepieciešamais produkts: maigs, mitrinošs tīrīšanas līdzeklis

 

 

2. solis: Pīlings (1-2 reizes nedēļā)

Pīlings ir būtisks, lai noņemtu atmirušās ādas šūnas un saglabātu ādu svaigu un mirdzošu. Tomēr ziemā ir svarīgi būt saudzīgam. Izvēlies maigu eksfoliantu ar tādām sastāvdaļām kā glikolskābe vai salicilskābe. Izvairies no pārāk biežas agresīvas skrubēšanas vai pīlinga, jo tas var vēl vairāk kairināt ādu.

Nepieciešamais produkts: maigs pīlings ar glikolskābi vai salicilskābi

 

 

3. solis: Tonizēšana

Tonizēšana palīdz līdzsvarot Tavu ādas pH līmeni un sagatavot to turpmākajām darbībām. Ziemā vislabāk ir izmantot spirtu nesaturošu toniku, kas nodrošina mitrināšanu. Meklē tonerus ar tādām sastāvdaļām kā hialuronskābe, kumelīte vai rožūdens, lai nomierinātu un atsvaidzinātu ādu.

Nepieciešamais produkts: spirtu nesaturošs, mitrinošs toniks

 

 

 4. solis: Serums

Serumi ir pildīti ar spēcīgām sastāvdaļām, lai risinātu specifiskas ādas problēmas. Ziemā koncentrējies uz serumiem, kas nodrošina papildu mitrināšanu. Hialuronskābes serumi ir lieliski piemēroti mitruma saglabāšanai. C vitamīna serumi var padarīt Tavu sejas krāsu gaišāku un cīnīties ar blāvumu, savukārt peptīdi var palīdzēt novērst novecošanos.

 

Nepieciešamais produkts: serums ar hialuronskābi, C vitamīnu vai peptīdiem

 

 

5. solis: Mitrināšana

Mitrināšana ir ļoti svarīga ziemā, lai saglabātu mitrumu un aizsargātu ādu no skarbajiem vides faktoriem. Izvēlētajam mitrinātāja veidam jāatbilst Tavam ādas tipam. Sausai ādai izvēlies biezāku, krēmveida mitrinātāju. Taukainai ādai var būt noderīgi vieglāki losjoni vai mitrinātāji uz želejas bāzes.

Nepieciešamais produkts: bagātīgs, mitrinošs mitrinātājs, kas piemērots Tavam ādas tipam

 

 

6. solis: Acu krēms

Acu zona ir maiga un pakļauta novecošanās un sausuma pazīmēm. Acu krēma uzklāšana ar tādām sastāvdaļām kā retinols vai hialuronskābe var palīdzēt samazināt smalko krunciņu parādīšanos un saglabāt šo jutīgo zonu mitrinātu un gludu.

   

Nepieciešamais produkts: acu krēms ar retinolu vai hialuronskābi

 

 

7. darbība: Sauļošanās līdzeklis (no rīta)

Pat ziemā neaizmirsti par sauļošanās līdzekli. Aizsardzība pret sauli ir būtiska, lai novērstu UV bojājumus, kas joprojām var rasties pat mākoņainās dienās. Izvēlies plaša spektra sauļošanās līdzekli vismaz ar SPF30. Meklē mitrinātājus, kuriem ir iebūvēts saules aizsargkrēms, lai nodrošinātu papildu ērtības.

 

Nepieciešamais produkts: plaša spektra sauļošanās līdzeklis ar SPF 30 vai augstāku

 

 

8. solis: Lūpu kopšana

Lūpu kopšana ziemā bieži tiek ignorēta, tomēr aukstais laiks var izraisīt lūpu sasprēgāšanu. Izmanto barojošu lūpu balzamu ar tādām sastāvdaļām kā šī sviests vai bišu vasks, lai Tavas lūpas būtu mīkstas un mitrinātas.

 

Nepieciešamais produkts: barojošs lūpu balzams ar šī sviestu vai bišu vasku

 

 

9. solis: Roku un pēdu kopšana

Uzklāj bagātīgu roku krēmu, lai cīnītos pret sausumu un plaisāšanu. Kājām izmanto pēdu krēmu, kas var iekļūt biezākajā ādas slānī un saglabāt tās mīkstas.

Nepieciešamais produkts: bagātīgi roku un kāju krēmi