ARMANI BEAUTY VASARAS IKONAS

Dodieties ceļojumā uz apbrīnojamo Armani salu. Atklājiet šīs vasaras Armani skaistuma ikonas. Baudiet vidusjūras noskaņu ar atsvaidzinošiem aromātiem viņai un viņam, un iegūstiet mirdzošu armani glow grimmu.

IKONISKIE ARMANI VASARAS AROMĀTI

Viņai un viņam, šie Giorgio Armani aromāti atspoguļo Vidusjūras vasaras būtību. Acqua di Gioia ir svaigs ziedu aromāts, kas izstaro vasaras mieru. Tajā sasmalcinātas piparmētras sajaukušās ar Primofiore citronu, kas ievākts no pirmās pavasara ražas Kalabrijā, Itālijā. Brūnais cukurs un klinšu roze piešķir šim vasaras aromātam juteklisku noskaņu.
Acqua di Giò ir iedvesmojies no jūras svaiguma, saules siltuma un zemes bagātības. Tā Kalabrijas bergamotes, ūdens nošu un pačūlijas kombinācija rada pacilājošu un juteklisku aromātu.
Uzdāviniet sev šos burvīgos vasaras aromātus.

 

Acqua di Gio Homme EDP 40ml 92,90 Eur, Acqua di Gioia EDP: 30ml 74,90 Eur, Acqua di Giò Profondo EDP 40ml 92,90, Ocean di Gioia EDP: 30ml 74,90 Eur

 

 

VASARAS ZIEDU KOMPOZĪCIJAS

My Way ir spilgts ziedu aromāts, kas uzbur vasaras ziedēšanas noskaņu. Bergamote saplūst ar apelsīna ziediem spožā un pukstošajā sirdī valda pastiprināta, spilgta tuberozes un Indijas jasmīna ziedu buķete. Visbeidzot, dinamiskas ciedrs no Virdžīnijas satiekas ar juteklisko vaniļu no Madagaskaras un balto muskusu, lai pabeigtu kompozīciju.

 

My Way EDP 30ml 88,90 Eur, My Way Floral EDP 30ml 78,90 Eur, Si Passione Eclat EDP 30ml 84,90 Eur, Because it’s YOU EDP

 

 

PRIVE Les Eaux KOLEKCIJA

Atsvaidzinoša vasaras smaržu kolekcija – Les Eaux ir parfimērijas radīta, lai atklātu dabas poēziju un spēku, kas tverts svaigās smaržās. Patiesa himna dabai. Tā atgādina par Pantelērijas piekrastes mineralitāti, apelsīnu koka rūgto smaržu, jasmīna aromātu rītausmā, kad atveras ziedlapiņas, Itālijas zaļās vīģes smaržu un ziedu sirdī slēptajiem medainajiem aromātiem.

 

Prive Rose Milano EDT 50ml 136,-Eur, Prive Jasmin Kusamono EDT 50ml 136,- Eur, Prive The Yulong EDT 50ml 136,- Eur, Privé Pivoine Suzhou EDT 50ml 136,- Eur

 

VASARAS SKAISTUMA BESTSELLERI

Atklājiet Armani vasaras skaistuma noskaņu un tveriet Vidusjūras sajūtas. Ar vieglām tekstūrām un mirdzošiem toņiem Armani skaistums rada pacilājošu sezonas noskaņu. Atklājiet savas sejas ādas unikālo skaistumu ar Luminous Silk Foundation un pievienojiet Eye Tint mirdzošos toņus, lai skatienam piešķirtu valdzinošu mirdzumu. Papildiniet šo mirdzošo efektu ar Lip Power spilgto, satīna krāsu.

 

Luminous Silk Foundation 30ml 43,90 Eur, Eye Tint 3.9ml 42,90 Eur, Lip Power 3g 50,90 Eur, Luminous Silk Glow Fusion Face Powder 5g 75,90 Eur