Dzintars atgriežas ar plašāko sortimentu

DZINTARS zīmols ir atgriezies un pieejams u/v Stockmann ar plašāko sortimentu

Dzintars kosmētikas ražošanas pirmsākumi ir meklējami 1849. gadā, kad Heinrihs Ādolfs Brīgers Rīgā dibināja ziepju un parfimērijas fabriku, kas vēlāk triju paaudžu laikā iekļuva Latvijas lielāko kosmētikas ražotāju vidū. Šodien H.A.BRIEGER uzņēmuma mērķis ir atgriezties pie Brīgera pieejas – lēnām, izsvērti un rūpīgi veidot produktus mūsu laika dinamiskajai pasaulei.

Zīmols Dzintars ir atgriezies ar kvalitatīviem produktiem par pieejamu cenu ar vēl vairāk dabiskākas izcelsmes sastāvdaļām, vēl košākās krāsās. Produkti ir pieejami dažādās kategorijās –sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļi, mutes kopšanas līdzekļi, matu kopšanas līdzekļi, parfimērija u.c.

Pie patērētājiem ceļu ir atraduši iemīļotie lūpu balzami, kas ieguvuši jaunu izskatu un jaunus nosaukumus – KOLKA, DZINTARI, DUBULTI un TŪJA. Produktu pamatā ir unikālie dabīgie sviesti, augu vaski un UV filtri, kas efektīvi atjauno un ilgstoši saglabā komforta sajūtu, mitruma līmeni, pasargā un nomierina ādu, padarot lūpas patīkami maigas un koptas.

Produkts, kas turpina priecēt patērētājus vairāk kā 70 gadus, kopš 1950. gada ražotais krēms Niveja tagad ir atrodams zem nosaukuma NĪCA. Universāls krēms uzlabo ļoti sausu, bojātu un pat saplaisājušu sejas un ķermeņa ādu, pasargā ādu no agresīvas vides ietekmes – sausa gaisa, sala, vēja, ilgstoši pavadīta laika saulē, kā arī no biežas roku dezinfekcijas, strādāšanas ar abrazīviem materiāliem un no sportošanas ziemas laikā.

Saules aizsargsērija Jūrmala ir viena no kosmētikas Dzintars visu laiku vispirktākajiem produktiem. Tās veiksme slēpjas izmantotajā unikālajā antioksidantā dietons. To 1971. izgudroja un patentēja latviešu ķīmiķis, ķīmijas doktors, profesors Gunārs Duburs. Jūrmala aizargbalzāmu sastāvā ir saules aizsargfiltiri un antioksidanti, kas dažādās kombinācijās nodrošina vidēju, augstu vai ļoti augstu aizsardzību pret saules apdegumiem un ādas priekšlaicīgu novecošanu, ko izraisa uzturēšanās saulē. Aizsargbalzamu un SOS balzama sastāvā ir pantenols un alveja, kas veicina ādas atjaunošanos. SOS līdzekļa sastāvā ir arī kakao sviests, kokosrieksta un smiltsērkšķu eļļas, E vitamīns. Šīs vielas intensīvi bagātina un baro ādu, sniedz efektīvu palīdzību pēc pārmērīgas saules iedarbības. SOS balzams palīdzēs ātri nomierināt ādu, mitrināt to un saglabās dabīgo iedegumu ilgāk.

Ar no jauna formulētiem produktiem zīmols sevi skaļi pieteica matu kopšanas kategorijā, piedāvājot šampūnus un kondicionierus dažādiem matu tipiem un funkcijām: jutīgai galvas ādai un plāniem trausliem matiem, krāsotiem un bojātiem matiem, balinātiem matiem, ikdienas lietošanai un mitrināšanai. Matu kopšanas produktu sastāvā ir atomizēts jūras ūdens, minerāli un mikroelementi, kas uzlabo matu un galvas ādas stāvokli, kā arī priežu mizas ekstrakts.

Iepazīsti plašo DZINTARS zīmola sortimentu u/v Stockmann kosmētikas nodaļā.