IDA WARG Beauty

IDA WARG Beauty piedāvā mūsdienīgus skaistumkopšanas produktus Tavai labsajūtai – visi produkti ir 100% vegāni un nav testēti uz dzīvniekiem. Zīmola sortimentā atradīsi pašiedeguma līdzekļus, kopjošus matu kopšanas līdzekļus, ādas kopšanas līdzekļus ar pārbaudītām sastāvdaļām un barojošus ķermeņa kopšanas līdzekļi. Zīmola produkti ir īpaši pielāgoti ikvienam ādas un matu tipam.   

 

 

PIEREDZE UN KVALITĀTE   

IDA WARG Beauty produkti satur visaugstākās kvalitātes sastāvdaļas, kuras papildinājumā ar brīnišķīgajiem aromātiem, sniegs profesionālu rezultātu. Produktu izstrāde, dizains un ražošana notiek Skandināvijā ar augstākā līmeņa kvalitātes kontroli.   

 

 

 

MATU KOPŠANA

Vai Tavi mati bieži sapinās; tie ir zaudējuši spīdumu; tie ir trausli un sausi; tie viegli kļūst elektriski un tiem šķelti gali? Ja uz kādu no jautājumiem atbildēji ar “jā”, iespējams, arī Tu saskaries viegli pieļaujamu kļūdu – Tu izvēlies neatbilstošus produktus. Nepareiza matu kopšana Tev neļaus sasniegt vēlamo rezultātu. 

Mati var tikt sabojāti vairāku iemeslu dēļ, tomēr visizplatītākais iemesls ir to krāsošana un balināšana. Balinot matus, tiek aizskarts matu ārējais slānis, tāpēc vairākas reizes balinātiem matiem ir grūtāk no jauna nosegt ārējā kārta, ko dara mati, kas citādi nav tik bojāti. Tādējādi mitrums no matu iekšējām daļām pazūd, un mati kļūst sausi, bojāti un lūst.  

Pilnībā atjaunot bojātus matus, ir gandrīz neiespējami, tāpēc ir svarīgi periodiski nogriezt šķelošos matu galus un palīdzēt matiem atjaunoties, izmantojot proteīniem bagātus šampūnus un kondicionierus! Mūsu Repair sērija palīdzēs nostiprināt un atjaunot matus ar aļģu ekstrakta un šī sviesta palīdzību, vienlaikus atjaunojot matu dabisko vitalitāti ar ilgstošu aizsardzību. 

 

PAŠIEDEGUMA LĪDZEKĻI

Lai gan vasara gandrīz jau ir klāt, pašiedeguma līdzekļi savu popularitāti nezaudē. IDA WARG Beauty piedāvā 10 dažādus pašiedeguma produktus, tāpēc pat, ja esi ar tiem uz “Jūs”, mūsu sortimentā atradīsi tādu, kas piemērots tieši Tev.   

ORIĢINĀLS: TŪLĪTĒJĀ:

Balta formulu, bez krāsu aizsardzības

Piemērots biežai lietošanai

Bez smaržvielām

Tonis sāk parādīties pēc 3 stundām un turpina attīstīties vēl 12 stundas

Tonēta formula

Uzreiz redzams rezultāts

Ar smaržvielām

Gala rezultāts redzms pēc 12 stundām

 

 

Kādu pašiedeguma produkta veidu labāk izvēlēties?  

Smidzinātājs – sniedz visdziļāko rezultātu. Viegli uzklājams un labs variants tiem, kas vēlas produktu, kas nav lipīgs un ātri žūst uz ādas. Izsmidziniet produktu uz dūraiņa un uzklājiet uz ādas ar apļveida kustībām. Izvairieties no produkta izsmidzināšanas tieši uz ķermeņa, jo tas var pielipt pie sausām vietām.  

Putas– piešķir dziļu iedegumu un salīdzinoši ātri nožūst. Ja pašiedeguma krēmu uzklāj pirms gulētiešanas, iesākām gulēt uz dvieļa, jo tas var nosmērēt gultasveļu. Uzklāj ar uzklāšanas dūraini vai speciālo otu.  

Losjons – ideālā izvēle sausai ādai! Lai iegūtu labāku rezultātu, losjonu uzklāj ar rokām, nevis ar dūraini vai otu.  

 

 

 

ĀDAS KOPŠANA

IDA WARG Beauty ir izstrādājuši augstas kvalitātes ādas kopšanas produktus, kas radīti ar Zviedrijas izcilāko formulētāju palīdzību. Trīs dažādas sērijas, kuras var jaukt savā starpā, lai iegūtu produktus, kuri vislabāk atbilst Tavam ādas tipam. Mūsu unikālo ādas kopšanas produktu klāsts piedāvā maigus un efektīvus risinājumus visām Tavām ādas kopšanas vajadzībām.  

 

Radiant Glow

Aktīvā sērija, kas koncentrējas uz jūsu ādas mirdzuma atjaunošanu. Produkts satur pārbaudītas sastāvdaļas, piemēram, AHA, PHA, C vitamīnu, Niacinamīdu, Bakuchiol un Peekabo active. Sastāvdaļu kombinācija šajos produktos noņem atmirušās ādas šūnas un piešķir ādai veselīgu mirdzumu. Cilvēkiem ar jutīgu ādu iesakām izvairīties no skābes saturošiem produktiem.  

  

Soothing Rich  

Īpaši bagāta un nomierinoša sērija ar mīkstinošām un barojošām sastāvdaļām, piemēram, šī sviestu, eļļām (avokado eļļa, ziemeļu auzu eļļa, mandeļu eļļa) un skvalāns un zaļajiem ikriem. Produkti ir izstrādāti īpaši sausai ādai.  

  

Ultra Hydration  

Sērija, kas koncentrējas uz mitrināšanu. Šie produkti ir izstrādāti ar ādu mitrinošām sastāvdaļām, piemēram, hialuronskābi, alveju, zilo biškrēsliņu un sniega sēnēm. Produkti ir izstrādāti tā, lai tie atbilstu lielākajai daļai ādas tipu, īpaši dehidrētai ādai, kurai nepieciešams daudz mitruma.