RUDENS GRIMA TENDENCES

Kad lapas sāk krāsot pasauli tumšsarkanās un zeltainās nokrāsās, ir pienācis laiks atjaunināt savu grima rutīnu burvīgajai rudens sezonai. 2023. gada rudens sola ienest apburošu klasiskas elegances un novatoriskas radošuma sajaukumu. Neatkarīgi no tā, vai esat grima entuziaste, kura vēlas eksperimentēt ar jaunākajām tendencēm vai vienkārši meklē iedvesmu, lai papildinātu savu ikdienas rutīnu, šis raksts palīdzēs Tev iepazīties ar sezonas karstākajām grima tendencēm – no dūmakainām acīm zemes toņos līdz spīdīgām lūpām un mirdzošas ādas svētkiem.

 

Smokey neutrals

Smokey eye izskats siltos, piezemētos toņos, piemēram, dziļi brūnos toņos, piesātinātās bordo krāsās vai  dedzinātu apelsīnu nokrāsās joprojām būs populārs. Šie toņi papildina mājīgās un siltās rudens noskaņas.

 

 

Spīdīgas lūpas

Glancētas lūpas, gan maigos toņos, gan treknās ogu krāsās, atgriežas. Lūpu spīdums piešķir Tavām lūpām spīdumu un mitrināšanu, kas var būt ideāls kontrasts matētajām acu ēnām.

         

 

 

Rasota āda

Veselīga, mirdzoša āda vienmēr ir modē. Rasaina, mirdzoša āda būs daudzu grima entuziastu galvenā prioritāte. Tu vari sasniegt šo izskatu ar mitrinošiem tonāliem krēmiem, izgaismotājiem un vaigu sārtumiem.

             

 

 

Grafiskais laineris

Eksperimentēšana ar acu zīmuļu formām un stiliem pieaugs. Drosmīgi, grafiski acu zīmuļu dizaini, piemēram, ģeometriskas formas vai peldošs acu zīmulis, var piešķirt Tavam grima izskatam māksliniecisku pieskārienu.

              

 

 

Monohromatisks grims

Acu ēnu, vaigu sārtuma un lūpu krāsas saskaņošana monohromatiskā shēmā būs moderni. Tas rada harmonisku un noslīpētu izskatu.

        

 

 

Skinimālisms

Lai gan pieprasīts ir drosmīgs izskats, minimālisma pieeja grimam arī iegūs popularitāti. Šī tendence ir vērsta uz dabisku, “tik tikko” grima izskatu, uzsverot nevainojamu ādu un smalkus uzlabojumus.

        

 

 

Skropstu tušas slāņošana

Lai panāktu maksimālu viļņainu skropstu efektu, skropstu tušas uzklāšana ir pareizais veids. Slāņo dažādu veidu skropstu tušu, lai pagarinātu, palielinātu apjomu un lokotu, lai izveidotu dramatiskas skropstas.