ŠARMS KATRĀ MIRDZUMĀ – GRIMA IDEJAS ZIEMASSVĒTKIEM

Svētku sezona ir pasakaina – sniegpārslām krītot un svētku noskaņai piepildot gaisu, ir pienācis laiks papildināt savu brīvdienu šarmu Ziemassvētku ballītēm. Neatkarīgi no tā, vai apmeklē darba ballīti vai svini kopā ar tuviem draugiem un ģimeni, izmantojot šīs grima idejas, Tu būsi gatava spīdēt spožāk nekā zvaigzne Ziemassvētku eglītes virsotnē svētku pasākumos. Neatkarīgi no tā, vai izvēlies klasisku vai drosmīgu izskatu, šie svētku grimi liks ikvienam atskatīties. 

Esi gatava apžilbināt ar šīm satriecošajām grima idejām, kas padarīs Tevi par Ziemassvētku balles galveno zvaigzni.

 

Apzeltītā elegance

Šīs sezonas burvība ir zelts, tāpēc, iekļauj savā grimā zelta un šampanieša nokrāsas. Mirdzošas zelta acu ēnas kopā ar tumši sarkanu lūpu krāsu rada mūžīgu, izsmalcinātu izskatu, kas ir lieliski piemērots jebkuram svētku pasākumam.

  

TOM FORD Eye Color Quad acu ēnu palete (tonis: suspicion), SHISEIDO Powdergel Eye Shadow acu ēnas (tonis: 2 // 13)

 

 

Dūmakainas dzērveņu acis

Izvēlies tveicīgu un krāšņu izskatu ar bagātīgām dzērveņu acu ēnām un klasiskām dūmakainām acīm. Šis izskats pievērsīs uzmanību Tavām acīm, padarot tās par grima centrālo punktu. Papildini to ar nude lūpām, lai līdzsvarotu drāmu.

MAC Glow Play Blush vaigu sārtums (tonis: rosy does it), TOM FORD Eye Color Quad acu ēnu palete (tonis: peach dawn), ESTÉE LAUDER Pure Color Envy Luxe Eyeshadow Quad acu ēnu palete (aubergine dream)

 

 

Sniega karaliene

Pamodini savu iekšējo sniega karalieni ar ledus baltām un sudrabainām acu ēnām. Radi salnainu un ēterisku noskaņu, kas mirdz kā tikko uzkritis sniegs. Papildini izskatu ar vēsu toņu lūpu krāsu, lai iemūžinātu ziemas būtību.

           

MAC Dazzleshadow Extreme acu ēnas (tonis: discotheque), SHISEIDO Powdergel Eye Shadow acu ēnas (tonis: 1), LANCÔME Ombre Hypnôse Mat Eyeshadow acu ēnas (tonis: P300), MAC Color Excess Gel Pencil acu zīmulis (tonis: incorruptible)

 

 

Samta sarkanas lūpas

Klasiskā sarkanā lūpu krāsa nekad neiziet no modes, it īpaši svētku sezonā. Izvēlies samtainu, noturīgu sarkanu lūpu krāsu, kas saglabās Tavu izskatu nevainojamu visu nakti. Savieno to ar neitrālām acu ēnām, lai iegūtu mūžīgu, elegantu izskatu.

           

MAC Lustreglass lūpu krāsa (tonis: lady bug), CLINIQUE Pop Reds lūpu krāsa (tonis: 05), YVES SAINT LAURENT Rouge Pur Couture Lipstick lūpu krāsa (tonis: R1), TOM FORD Liquid Lip Luxe (tonis: scarlet rouge / red), MAC Lip Pencil lūpu zīmulis (tonis: ruby woo)

 

 

Mūžzaļais mirdzums 

Iemūžini ziemas meža būtību ar dziļi zaļām acu ēnām. Šī drosmīgā un burvīgā izvēle liks Tavām acīm mirdzēt un radīs satriecošu kontrastu ar Tavu sejas krāsu. Savieno to ar nude lūpu krāsu, lai uzmanība tiktu koncentrēta uz acīm.

  

MAC Eye Shadow Frost acu ēnas (tonis: humid // that’s shpowbiz baby), LANCÔME Ombre Hypnôse Mono Eyeshadow acu ēnas (tonis: erika f i 202), CLARINS Ombre 4 Couleurs eye shadow palette (tonis: jade)