SEZONAS IEKĀROJAMĀKIE JAUNUMI

Papildini kosmētikas maciņu ar gaidītākajiem dekoratīvās kosmētikas jaunumiem – Armani matēto lūpukrāsu, kas sniegs perfektu efektu, vienlaikus rūpējoties par lūpu komfortu, acu ēnām no Dior un Guerlain Ziemassvētku kolekcijām, kā arī Esteē Lauder skrpstu tušu, perfektam svētku grimam.

 

Zelta mirdzums svētkos

Svētku grima svarīgākā sastāvdaļa – mirdzums. Zelta toņi grimā lieliski saskan ar mirdzošu grima bāzi. Šo svinīgo komplektu organiski papildinās lūpas ar vieglu spīdumu.

Beauty Secret – Izteiksmīgai kontūrlīnijai uz apakšējā plakstiņa izvēlies ilgnoturīgu un mīkstu acu zīmuli. Tas viegli klājas un izskatās nevainojami visas dienas garumā.

 

 

Sezonas tendences

Sezonas grimā aktuāli izteiksmīgu krāsu toņi gan acu ēnās, gan skropstu līnijās. Turklāt spilgtajām krāsām ideāli piestāvēs caurspīdīgas lūpas.

Beauty Secret –Apburoši pārliecinošs un moderns sezonas ballīšu grims – spilgtas toņa acu ēnas klāj plakstiņa iekšējā kaktiņā, uz āru izpludinot ar gaišākiem miesaskrāsa toņiem.

 

 

Grima bāze mākoņa maigumā

Lai iegūtu mākoņmaigas ādas struktūru, izvēlieties mitrinošu grima bāzi un pusmatētu tonālo krēmu. Papildini tēlu ar lūpām nude tonī.

Beauty Secret – Ja vēlies novērst spīdumu un piešķirt sejai matētu efektu, pūderi klāj ar sūklīti vai pūdera spilventiņu. Uzklājot pūderi ar otu, panāksi vieglāku un gaisīgāku plīvura efektu, tomēr tas dienas gaitā būs jāatjauno.