Shiseido zīmola dienas

Esiet laipni aicināti kopā atzīmēt SHISEIDO 150. gadu jubileju!

Ar prieku dalīsimies savā pieredzē un skaistuma mīlestībā, un no 13. līdz 14. oktobrim visiem SHISEIDO zīmola produktiem -20% atlaide un dāvana par pirkumu virs 119 €.

Aicinām iepazīties ar zīmola jaunākajiem zinātniskajiem atklājumiem, rudens aktualitātēm, saņemt speciālista konsultāciju un izveidot personalizētu ādas kopšanas rituālu.

 

SHISEIDO TOP PRODUKTI

REVOLUCIONĀRS JAUNATKLĀJUMS

BIO-PERFORMANCE SKIN FILLER SERUMS

276,00 €

Mājas apstākļos lietojams fillers ar tūlītēju iedarbību

Mūsdienās visiem ir labi zināma hialuronskābes lielā nozīme skaistas un jaunavīgas ādas saglabāšanā. Daudzas kosmētikas kompānijas izmanto šo sastāvdaļu savos produktos, taču tagad SHISEIDO ir atrisinājuši līdz šim lielāko izaicinājumu – augstas molekulārmasas hialuronskābes iekļūšanu dziļāk ādā.

Līdz šim kosmētikas industrijā tika izmantota hialuronskābe, kas efektīvi piesaista mitrumu, bet sava lielā izmēra dēļ galvenokārt paliek ādas virskārtā. Vai arī sašķelta, maza izmēra hialuronskābe, kas iekļūst dziļāk āda, bet zaudē savu efektivitāti sava apjoma dēļ.

Pateicoties unikālajai MolecuShift tehnoloģijai, kas iedvesmojusies no estētiskajām procedūrām, tagad liela izmēra hialuronskābes molekulas tiek transformētas un sakompresētas, lai varētu iekļūt dziļāk ādā.

SHISEIDO ir radījis divus savstarpēji papildinošus un neatdalāmus serumus, lai iegūtu tūlītēju apjomu palielinošu rezultātu.

Bio-Performance Skin Filler serumi darbojas pilnīgā sinerģijā, lai ādai nodrošinātu visu hialuronskābes mitrināšanas un apjomu palielināšanas iedarbību.

NAKTS SERUMS (NIGHT INFILL SERUM)

Satur saspiestu hialuronskābi (augstas molekulmasas hialuronskābe + sablīvētājs) un ļauj tai pakāpeniski iekļūt ādā visas nakts garumā.

DIENAS SERUMS (DAY FULL EXPANSION SERUM)
Satur paplašinātāju, kas pārorganizē sablīvēto hialuronskābi, kas ir iekļuvusi ādā, un ļauj tai ātri atgūt sākotnējo izmēru un apjomu palielinošās īpašības.

Rezultāts: šķiet, ka āda ir piepildīta no iekšpuses un uzreiz izskatās jaunāka.

Pēc jaunā SUPERSERUMA uzklāšanas turpini ādas kopšanas rituālu ar kādu savas ādas vajadzībām atbilstošu krēmu:

 

ESSENTIAL ENERGY HYDRATING CREAM

50 ml, 65,00 €

Intensīvi mitrinošs krēms ar gaisīgu želejveida tekstūru, kas piemērots visiem ādas tipiem, pat jutīgai ādai. Tas ātri uzsūcas ādā un acumirklī mitrina to, uzlabo ādas izskatu un rada veselīgi starojošu ādu.

Satur jauno hialuronskābes RED tehnoloģiju, kas apvieno oriģinālu ļoti iedarbīgu hialuronskābes trio ar žeņšeņa saknes ekstraktu no The LifebloodTM. Mērķis ir mitrināt ādu, kā arī iemācīt tai rehidratēt sevi no iekšpuses.

Āda izbauda iedarbīgo kompleksu, vienlaikus vairojot savu iekšējo spēku. Tā kļūst izlīdzināta, mirdzoša un spējīga pretoties laika uzbrukumiem.

BENEFIANCE WRINKLE SMOOTHING CREAM

50 ml, 98,00 €

Intensīvs pretgrumbu krēms. Tā trīskāršais komponentu sajaukums tikai divās nedēļās transformē ādas tekstūru: ReNeura Technology+™ nodrošina optimālu ādas savstarpējo komunikāciju un veicina efektīvu aktīvo vielu uzsūkšanos, KOMBU-Bounce komplekss uzlabo epidermas kvalitāti, vienlaikus rūpējoties par bazālo slāni, un aktīvās vielas ziepju rieksts, kurkuma un hlorella cīnās pret fotonovecošanu un palīdz novērst elastīgo šķiedru sabrukšanu.

VITAL PERFECTION UPLIFTING AND FIRMING CREAM

50 ml, 131,00 €

Nostiprinošs krēms ar liftinga efektu. Iedvesmojoties no neirozinātnes, SHISEIDO ReNeura tehnoloģija++™ palīdz atjaunot ādas reģenerācijas spējas. Krēma iedarbība ir ātra un efektīva. Turklāt, pamatojoties uz jaunu ādas zinātnes atklājumu, KURENAI-TruLift komplekss palīdz palielināt ādas izturību un elastību.

Bagātīgi mitrinošais un zīdaini gludais krēms jau 4 nedēļu laikā nostiprina un piepaceļ ādu, radot redzami elastīgākas, gaišākas ādas izskatu.

 

Atklāj savus iecienītākos SHISEIDO produktus Stockmann universālveikalā!