VASARAS SKAISTUMA NOSLĒPUMI

Vasaras periods nes sev līdzi spožu sauli un siltu vēju, tāpēc ir svarīgi iekļaut ādas kopšanu ikdienas rutīnā. Runājot par pareizā sauļošanās līdzekļa izvēli, vīriešu ādas kopšanas rutīnu un vasaras grima tendencēm, ir svarīgi saglabāt līdzsvaru un rūpēties par savu ādu. Šeit ir daži iedvesmojoši padomi, kas palīdzēs saglabāt skaistu un veselīgu ādu visas vasaras garumā.

 

Neaizmirsti kopt savu ādu

Vasaras saule var sabojāt mūsu ādu, tāpēc ir svarīgi to pareizi kopt. Maigi notīri seju ar īpašu sejas tīrīšanas līdzekli, lai noņemtu netīrumus. Pēc tam uzklāj vieglu mitrinošu krēmu, lai saglabātu ādas mitruma līdzsvaru. Tāpat neaizmirsti par kakla un dekoltē zonu! Izvairies no smagiem krēmiem un izvēlieties vieglākas tekstūras, kas neaizsprosto poras. Pēc dienas saulē mitriniet ādu ar bagātīgu ķermeņa krēmu.

   

 

 

Aizsargā savu ādu

Vasarā saules aizsargkrēms ir būtisks, tāpēc ir svarīgi izvēlēties pareizo krēmu, kas atbilst Tavas ādas tipam un aizsargā gan pret UVA, gan UVB starojumu. Izvēlies plaša spektra krēmu ar vismaz SPF30 aizsardzības faktoru. Uzklāj sauļošanās līdzekli bagātīgi un regulāri, īpaši pirms uzturēšanās saulē.

 

 

Moderns vīrietis rūpējas par savu ādu

Arī vīriešu ādai vasarā nepieciešama īpaša kopšana. Vienkāršā un efektīvā ādas kopšanā jāiekļauj sejas tīrīšana, toniks un mitrinātājs. Izmanto savam ādas tipam piemērotus produktus un, ja nepieciešams, pievieno vieglas tekstūras sauļošanās līdzekli. Ādai ir nepieciešama aprūpe un aizsardzība neatkarīgi no dzimuma vai gadalaika, lai āda būtu svaiga un mirdzoša.

 

 

Vasaras grima tendences

Šīs vasaras grima tendences ir gan spilgtas, gan dabiskas. Izvēlies vieglu bāzes krēmu vai sauļošanās līdzekli, kas ļauj ādai elpot un piešķir tai dabisku mirdzumu. Izmanto vieglu pūderi, lai mazinātu spīdumu. Turklāt vari spēlēties ar spilgtām krāsām: izmēģini lūpu krāsu pasteļtoņos, košas acu ēnas vai dzīvespriecīgas nagu lakas. Neaizmirsti par ūdensnoturīgo skropstu tušu un izmanto košus toņus uz vaigiem, lai piešķirtu sejai svaigu un vasarīgu izskatu.