2023. gada pavasara mode sievietēm

Izvēlies komfortu, iemīlies dzīvespriecīgos toņos un izbaudi modi, kas ir kā radīta tev. Mēs apkopojām aktuālākās sieviešu pavasara modes tendences – izvēlies savus favorītus un atjauno savu garderobi pavasarim!

Stockmann sieviešu modes komanda piedalījās Kopenhāgenas modes nedēļās, kas ir lielākais modes pasākums Ziemeļvalstīs. Modes nedēļu laikā Kopenhāgenas ielas ir piepildītas ar iespaidīgiem modes kliedzieniem un iznācieniem. Četras dienas preses pārstāvji, klienti un sociālo platformu personības apmeklēja dažādas izstādes un pasākumus, baudot modi un smeļoties iedvesmu. Apskati mūsu komandas izvēlētos trendus no Kopenhāgenas ielu ainām.

 

1. Pūkaini un mīksti materiāli

Pūkaini materiāli ir sezonas jaunākā un jaukākā tendence. Mīkstie materiāli ir izmantoti gan adījumos, gan virsdrēbēs, kā arī somās un aksesuāros. 

 

2. Aviatora stila jaka

Klasiskā aviatora stila ādas jaka ir visu sezonu favorīts un tā lieliski iederēsies gan pavasara, gan rudens garderobē.

 

 

3. Priecīgas krāsas

2023. gada aktuālākās krāsas ir rozā un tumši sarkana. Pantone par gada krāsu ir izvēlējusies Viva Magneta – izteiksmīgu purpursarkano toni. Kā kontrastu sarkanajam vari izvēlēties spilgti zaļās un zilās nokrāsas.

 

4. Izteiksmīgi zābaki

Masīvi zābaki aktualitāti nezaudē, Kopenhāgenas ielās bija redzami arī ērtie Moon boots un UGG zābaki, kā arī pavasarī un vasarā aktuālie kovboja stila zābaki.

 

5. Ērts stils

2023. gadā savu uzvaras gājienu turpina cargo stila bikses un bomber jakas. Tikai tagad tās kļuvušas izsmalcinātākas kā siluetos, tā materiālos un krāsās.

 

6. Bēša un baltas nokrāsas

Ļauj sev atdzimt, pavasarī izvēloties vieglas un gaišas drēbes. Droši kombinē dažādus baltos un bēšos toņus.

 

7. Baggy džinsi

Pavasarī izvēlies platus džinsus, kas vienlīdz labi izskatās gan ar t-kreklu un kedām, gan smalku blūzi un augstpapēžu kurpēm.

 

8. Stilīgā klasika

Klasiska piegriezuma un augstas kvalitātes apģērbi aktualitāti nezaudē nekad – uzvalka stila bikses, žaketes, krekli, vilnas jakas un džemperi veido garderobi, kas kalpos gadu no gada.

 

9. Mini mērs

Mini svārki un kleitas pavasara modē ienesīs vēsmas no aizgājušajām desmitgadēm – mini sastopams gan romantiskos, gan klasiskos tērpos. 

   

 

10. Daudzfunkcionāls džemperis

Pavasara džemperu mode ir daudzveidīga – dažādi savilkumi, volāni un skaistas piegriezuma līnijas, ko apvienot ar viegliem audumiem, interesantiem rakstiem un krāsām. 

   

 

11. Melns & balts

Melnais un baltais vienmēr būs ikoniska un eleganta krāsu kombinācija gan ikdienā, gan svētkos. 

   

 

12. Visērtākās kleitas

Pievērsiet uzmanību detaļām, kas ļaus pielāgot kleitu dažādām situācijām, piemēram, jostas un savilkumi ļaus apģērbu pārveidot un nēsāt to dažādās vidēs. 

   

 

Iepazīsties ar visām jaunākajām modes kolekcijām mūsu e-veikalā, kā arī universālveikalā!