2023. gada vīriešu modes tendences

Jauns gads ir klāt un tas nozīmē – jaunas modes tendences.  Šoreiz esam apkopojuši svarīgāko pavasara modē vīriešiem –  sāc 2023. gadu stilīgi!

Stockmann modes komanda bija iesaistīta vienā no nozīmīgākajiem vīriešu modes notikumiem pasaulē – Pitti Uomu, kurā tiek prezentētas jaunākās modes namu kolekcijas un aktuālākās tendences. Pasākumā laikā Florence bija piepildīta ar īpaši stilīgiem cilvēkiem un modes pionieriem. Mūsu vīriešu modes kategoriju līderis Riku Lyly stāsta par Florencē redzētām modes tendencēm, ko vērts iekļaut arī savā pavasara garderobē!

 

1. Oranži akcenti

Viena no pavasara aktuālākajām krāsām ir oranža, kas lieliski sader ar neitrālām krāsām – bēšo un meža zaļo.

 

2. Rūtis

Klasiskais rūtainais raksts ir viena no pavasara spilgtākajām tendencēm. Mūsdienīgu tēlu iegūsi, velkot gan žaketi, gan bikses vienā rūtiņu rakstā.

 

3. Beisbola un koledžas stila jakas

Sportiskā stila jakas var būt gan ieturētas minimālisma stilā, gan bagātinātas ar košām detaļām.

 

4. Drosmīgais oversize

Lielizmēra apģērbi aktualitāti nezaudē, droši kombinē lielus mēteļus, žaketes un brīva piegriezuma bikses.

 

5. Beisbola cepures

Cepures ar nagu ne tikai atsvaidzina tēlu, bet arī glābj no slikto matu dienām. Radi kontrastu, savienojot beisbola cepuri ar klasiska stila apģērbu.

 

6. Ādas jakas

Pavasarim piestāv ādas jakas. Motociklistu stila iedvesmotu ādas jaku varēsi valkāt no sezonas un sezonu.

 

7. Zilā toņa efekts

Dzirkstoši zilā krāsa piešķirs tērpam nepieciešamo košumu. Izvēlies aksesuārus zilos toņos un kombinē tos ar zemes toņu apģērbiem.

 

8. Mūžīga kvalitāte

Klasisks apģērbs nekad neiziet no modes. Ieguldi augstas kvalitātes materiālos un klasiskos modeļos, un radi garderobi, kas stāv pāri laikam.

 

9. Iedvesmojies no rokdarbiem

Pašdarinātu segu un citu rokdarbu iedvesmoti apģērbi ir viena no sezonas karstākajām un jautrākajām tendencēm. Ir laiks atklāt savu DIY (dari pats) talantu.

 

Atrodi aktuālāko savai pavasara garderobei mūsu e-veikalā un Stockmann universālveikalā.