ATKLĀJ FESTIVĀLU SEZONU KĀ ZVAIGZNE

Tuvojoties festivālu sezonai, ir pienācis laiks izpausties izmantojot modi. No džinsa tērpiem līdz platām biksēm un crop topiem – šī gada festivāla tendences ir saistītas ar izskatu, kas izstaro pārliecību un personību. Neatkarīgi no tā, vai esi košu krāsu cienītājs vai dod priekšroku pilnīgi baltu ansambļu tīrajai elegancei, ikviens atradīs sev piemēroto. Gatavojies spīdēt mini kleitās un apžilbināt ar 70. gadu retro noskaņu . Protams, neaizmirsti papildināt savu festivāla izskatu ar tādiem aksesuāriem kā saulesbrilles, ērtas sandales un praktiskas somas.

 

Džinsu tērpi

Džinsa audums ir vienmēr iecienīts audums festivālos, pateicoties tā mūžīgajai pievilcībai un daudzpusībai. Šajā sezonā pacel savu džinsu spēli jaunos augstumos, izmantojot dažādas iespējas. No mom džinsiem, kas apvienoti ar džinsa jaku ar bārkstīm, līdz stilīgiem džinsa kombinezonam, džinsa tērpi piedāvā perfektu komforta un stila sajaukumu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlies klasisku zilu džinsu vai eksperimentē, džinsa audums ir lieliska izvēle, lai radītu vēsu festivāla izskatu.

 

 

Kombinē dažādas spilgtas krāsas

Šajā festivālu sezonā uzdrošinies sajaukt un pieskaņot dažādas spilgtas krāsas, lai izveidotu uzkrītošus apģērbu komplektus. Iesaisti festivālu rotaļīgo garu, savienojot neona rozā ar elektriski zilu vai saulaini dzeltenu ar violetu. Spilgtu krāsu sajaukšana ļauj parādīt savu radošumu un iepludināt jautrības devu festivāla garderobē. Nebaidieties eksperimentēt un izveidot savas unikālas krāsu kombinācijas.

 

 

 

Baltā elegance

Tiem, kas dod priekšroku minimālistiskākai pieejai, pilnīgi balts apģērbs izstaro svaigumu un eleganci. Baltas kleitas, kombinezoni vai saskaņoti komplekti ir lieliski piemēroti vasaras festivālu sezonai. Šis monohromatiskais izskats demonstrē estētiku un izstaro tīrības un izsmalcinātības sajūtu. Noteikti izvēlies vieglus audumus un smalkas tekstūras, lai uzlabotu sava baltā tērpa ēterisko kvalitāti.

 

 

Mini kleitas

Plūstošas, platas minikleitas no viegliem audumiem, piemēram, šifona vai lina, ir ideāli piemērotas siltām festivāla dienām. Neatkarīgi no tā, vai izvēlies ziedu apdrukas, punktus vai abstraktus rakstus, mini kleitas piedāvā perfektu stila un komforta sajaukumu. Tās ļaus Tev brīvi pārvietoties, vienlaikus saglabājot modernu un sievišķīgu izskatu.

 

 

70. gadu stils

Atgriezies pagātnē ar 70. gadu modes atdzimšanu festivālos šajā sezonā. Izmanto laikmeta ikoniskos elementus, piemēram, platas bikses, bohēmiskas apdrukas un psihedēliskus rakstus. Uzvelc elastīgu maksi kleitu ar piedurknēm vai izvēlies džinsa audumu ar augstu jostasvietu, kas apvienoti ar vintage stila blūzi. Papildiniet savu 70. gadu izskatu ar platformas apaviem vai kupliem zābakiem, kā arī neaizmirsti tos papildināt ar izteiksmīgām rotaslietām un lielizmēra saulesbrillēm, lai radītu patiesi stilīgu festivāla apģērbu.