BRĪNIŠĶĪGI BALLĪŠU TĒRPI BĒRNIEM

Gaidot svētku sezonu, daudzi vecāki domā, kādiem jābūt viņu bērnu svētku tērpiem. Lai bērniem būtu jautri un ērti ballēties un arī izskatītos lieliski. Stockmann ir apkopojis dažas iedvesmojošas idejas ballīšu apģērbam gan meitenēm, gan zēniem.

 

 

Svētku laikā meiteņu garderobi var papildināt ar košām kleitām, mirdzošiem apaviem un skaistiem aksesuāriem, kas izceļ katras meitenes skaistumu un spožumu. Ziemassvētku ballītei vari apsvērt tradicionālos sarkanos un zaļos toņus vai drosmīgi kombinēt dažādas krāsu paletes un rakstainus audumus, lai sasniegtu aizraujošu un uzmanību piesaistošu rezultātu.

 

Eleganta kleita

Elegantas svinīgas kleitas vienmēr ir modē. Izvēlies kleitu košā tonī vai spīguļos, kas padarīs Tavu meitu par īstu princesi.

 

 

Dzirkstoši apavi

Neaizmirsti par apaviem! Bērniem patīk spīdēt un dzirkstošie apavi jebkuram tērpam piešķir papildu mirdzumu.

 

 

 

Galvas rotas un rotaslietas

Pievieno ballīšu tērpam dažus jaukus aksesuārus, piemēram, galvas lentes vai rotaslietas. Tie piešķir pēdējo pieskārienu un papildina svētku izskatu.

 

 

 

Zēnu svinīgais apģērbs var būt tikpat elegants kā meitenēm, taču komfortam šeit ir galvenā loma. Klasiskie komplekti vai ērtas bikses un džemperi – atrodiet savam jaunajam vīrietim piemērotu tērpu, kas atbilst viņa personīgajam stilam.

 

Klasiskā kaklasaite un veste

Ja notikums ir īpaši svinīgs, kaklasaite un veste vienmēr ir stilīga izvēle un piešķir jaunajam kungam eleganci. Izvēlies apģērbu savā iecienītākajā krāsā, kas atbilst viņu personībai.

 

 

 

Žakete un ērtas bikses

Daudzpusīgs apģērbs, piemēram, moderna žakete un ērtas bikses, ir lieliska izvēle jebkuram gadījumam. Kvalitatīvi materiāli un labi pieguļošs piegriezums piešķir tai mūsdienīgu un gaumīgu izskatu.

 

 

Džemperi un krekli

Vienkāršs, bet elegants krekls un džemperis ir lieliska izvēle, īpaši, ja vēlaties, lai Tavs dēls justos brīvs. Džemperi piedāvā komfortu un siltumu, neupurējot stilu. Izvēlies maigas krāsas un augstas kvalitātes audumus, kas uzsver eleganci un labo gaumi.