CEĻVEDIS STILĪGIEM JĀŅIEM

Līgo vakars un Jāņu diena Latvijā ir patiesi burvīgs un maģisks laiks, kad daba ir pilnos ziedos un spoži spīd saule. Šis ir laiks, kad varam svinēt vasaru, izbaudot garas dienas un nebeidzamas baltas naktis. Līgo svētku svinībās ietilpst arī stilīgs izskats un atbilstošs apģērbs, kas atspoguļo mūsu priecīgo noskaņojumu. Lūk, dažas iedvesmojošas idejas, kā atrast ideālo tērpu Jāņiem.

 

Iedvesma no dabas

Vissvarīgākais apģērba gabals vasarā neapšaubāmi ir kleita. Līgo svētkiem piemērotas romantiskas, puķainas vai rakstainas kleitas, kas skaisti saplūst ar dabu. Gaisīgi materiāli, piemēram, kokvilna un zīds, nodrošina nesakaršanu. Lai piešķirtu eleganci, izvēlies svinīgus svārkus vai garās bikses ar stilīgu blūzi un papildini tērpu ar lielām saulesbrillēm vai pludmales somu. Ja dod priekšroku komfortam, piemēroti košas krāsas šorti, kas apvienoti ar blūzi ar garām piedurknēm vai pasteļtoņu T-kreklu.

 

 

Praktiskais latvietis

Slāņains apģērbs ir laba izvēle Jāņiem, jo ir piemērots dažādiem laikapstākļiem. Karstajās dienās izvēlies brīvi pieguļošu kleitu, svārkus vai lina bikses, bet vakarā, kad temperatūra pazeminās, pievieno modernu džinsa jaku vai vieglu džemperi. Papildini tērpu ar modernām baltām tenisa kurpēm vai slēgtām sandalēm. Lietainā laikā izvēlies krāsainus gumijas zābakus un košu lietusmēteli.

 

 

Krāsas un raksti

Jāņiem iedvesmu var smelties no ziediem, saulrietiem un zaļo cilpu krāsu salikumiem. Drosmīgākie var izvēlēties spilgtas krāsas, piemēram, oranžu, tirkīza vai dzintara, savukārt pieticīgākie var izvēlēties dabiskas krāsas, piemēram, zaļu, dzeltenu vai bēšu. Romantiskas atmosfēras radīšanai piemērotas pasteļkrāsas, piemēram, lavanda, rozā un koraļļi. Dabas motīvi, īpaši ziedu un lapu raksti, ir ļoti populāri. Mēģini apvienot košus rakstus ar gludām apakšmalām vai valkā baltu džemperi ar ziedu kleitu, lai piešķirtu savam tērpam modernu kontrastu.

 

 

Mazās detaļas

Papildini savu Jāņu stilu ar lieliskiem aksesuāriem – cepurēm un saulesbrillēm. Tas ir lielisks veids, kā papildināt savu izskatu! Izvēlies rotaslietas ar dabiskiem motīviem vai skaistu ziedu vainagu, lai pievienotu bohēmisku šarmu!

 

Jāņi vienmēr ir bijuši latviešu sirdīm tuvs notikums – šī diena mūs saved kopā, lai svinētu vasaras sākumu un dalītos priekā un mīlestībā. Līgo dienā ir svarīgi justies brīvi un ērti un drosmīgi paust savu individualitāti. Izvēlies tērpu, kas uzrunā Tavu personību un atspoguļo vasaras priecīgo noskaņu!

 

Nāc un atklāj Stockmann daudzpusīgo izvēli un izbaudi Jāņus stilīgi!