Dāvanu idejas viņam

Atrast piemērotu dāvanu jebkuram cilvēkam var būt izaicinājums, taču ideālās dāvanas atrašana vīrietim bieži vien ir vēl sarežģītāks izaicinājums. Lai tu neattaptos Ziemassvētku priekšvakarā ar vienu jautājumu –  ko lai uzdāvinu savam vīrietim –, mēs esam apkopojuši labākās Ziemassvētku dāvanu idejas, kas būs piemērotas dažādām gaumēm un dzīvesstiliem.

 

NEMAINĪGAS VĒRTĪBAS

Neatkarīgi no tā, kuram savas dzīves vīrietim tu vēlies atrast dāvanu – vīram, tēvam, brālim vai dēlam – ir vērtības, kas nekad nemainās. Ja zini, ka viņš novērtēs tradicionālākas dāvanas, izvēlies, piemēram, kvalitatīvu apakšveļu vai vienmēr nepieciešamos aksesuārus, kā piemēram, pulksteni, cimdus vai maku. Ja dāvanā izvēlies kādu ādas izstrādājumu, noteikti vari arī pievienot klāt piemērotu kopšanas līdzekli, lai dāvana priecētu gadiem ilgi.

KOMFORTA CIENĪTĀJAM

Ja vēlies ieskaut savu vīrieti mierpilnā greznībā, tad ērts mājas apģērbs un pidžama, mīkstas čības vai siltas vilnas zeķes būs lieliska izvēle. Vīrietim, kurš izbauda komfortu un, kuram patīk pavadīt laisku un omulīgu vakaru dīvānā, noteikti patiks silta dūnu sega, plīša spilvens vai jauks pleds, kurā patīkami ieritināties vēsajos ziemas vakaros.

 

MODES SEKOTĀJAM

Vīrietis, kurš seko līdzi modei, noteikti novērtēs, ja pērkot dāvanu pievērsīsi uzmanību modes tendencēm. Šobrīd aktuāli ir zemes toņi un apģērbs, kas izgatavots no ilgtspējīga materiāla, tāpēc nekļūdīsies ar, piemēram, brūnu džemperi vai ādas apaviem. Savukārt kvalitatīva datora soma vai stilīga kaklasaite patiks jebkuram vīrietim, pat, ja mode nav viņa aizraušanās.

 

SPORTA ENTUZIASTAM

Ja zini, ka tavam vīrietim patīk sports, tad dāvana, kas ar to ir sasitīta būs trāpīta desmitniekā. Vari izvēlēties uzdāvināt jaunāko sporta aprīkojumu, vai ērtus un kvaliatīvus sporta apvus. Taču uzdāvinot vīrietim dāvanu, kas apvienotu gan viņa patiku pret sportu, gan funkcionalitāti ikdienas gaitās, piemēram, džemperi ar sportisku rakstu, tu noteikti kļūsi par viņa mīļāko dāvanu devēju. 

 

GARDĒDIM

Nebūs jālauza galva par Ziemassvētku dāvanu, kas piemērotas entuziastiskam gardēdim vai dzērienu lietpratējam. Vīrietim, kuram patīk savu brīvo laiku pavadīt virtuvē un baudīt tikai pašu labāko, izcili piemērotas dāvanas būs, piemēram, kvalitatīvu šefpavāra nažu komplekts vai panna, kas kalpos gadiem ilgi, elegantas viskija glāzes vai augstākās kvalitātes kafijas kanniņa. 

 

DĀVANAS NO SIRDS

Palutini savu vīrieti ar pieredzēm, par ko viņš iespējams pat nevarētu iedomāties! Laika pavadīšana saunā ir ne tikai patīkama un relaksējoša, tā arī brīnišķīgi atjauno un uzlabo ādas stāvokli. Uzdāvini savam vīrietim komplektu ar pašu nepieciešamāko saunas izbaudīšanai, kā piemēram, saunai paredzētu ādas kopšanas līdzekli, īpašu saunas dvieli un tualetes piederumu somiņu, kur to visu ielikt, un tu būsi uzdāvinājusi ne tikai lietas, bet pieredzi un piedzīvojumu. 

 

Iedvesmojies no Stockmann dāvanu idejām un iepriecini savas dzīves vīriešus ar brīnišķīgām dāvanām. Plaša izvēle un ātra piegāde – atrodi savas Ziemassvētku dāvanas Stockmann universālveikalā un interneta veikalā. Veiksmīgu iepirkšanos!