ELEGANTI TĒRPI PAVASARIM

Svētku laiks ir gandrīz klāt, un jau pavisam drīz kopā ar saviem mīļajiem un draugiem pavadīsi laiku dažādos pasākumos. Vai vēlies atstāt paliekošu iespaidu kā elegants ballītes viesis? Šeit atradīsi padomus, kā izvēlēties modernu apģērbu, lai izceltos jebkuros svētkos.

 

Košie toņi

Ja esi drosmīgu krāsu cienītājs, vasara ir īstais laiks, kad ar tām izcelties. Šogad īpaši populāri ir spilgti rozā, dzeltenie, violetie un zaļie toņi, kas apvienoti ar ziedu rakstiem vai pasteļtoņiem. Šīs krāsas piešķirs Tavam tērpam košus elementus, kas atspoguļo šis sezonas aktuālākos trendus.

              

 

 

Netradicionāli uzvalki

Džentlmeņi, ir pienācis laiks atrauties no tradicionālā melnā uzvalka! Izvēlieties kaut ko unikālu un pārdrošu, piemēram, gaiši zilu vai tumši zaļu uzvalku ar pieskaņotām brūnām kurpēm. Ja vasarā vēlaties izvairīties no uzvalkiem, izvēlieties vestes un tumšu bikšu kombināciju ar baltu vai pasteļtoņu kreklu, lai iegūtu izsmalcinātību. Galvenais ir justies pārliecinātiem un ērtiem neatkarīgi no izvēlētā apģērba!

                       

 

 

Pasteļtoņi

Šosezon pasteļtoņi ir īpaši populāri un var piešķirt smalku un romantisku sajūtu jebkuram apģērbam. Rozā, lavandas, gaiši dzeltens un citi pasteļtoņi ir lieliski piemēroti vasaras modei. Izvēlies kleitu, bikses vai jaku šajos toņos, un attiecīgi papildini to ar aksesuāriem.

                

 

 

Biker Chic

Ādas izstrādājumi ir neatņemama garderobes sastāvdaļa jebkuros laikapstākļos – arī šajā sezonā ādas izstrādājumi ir īpaši populāri. Ādas jakas un svārki ir galvenie elementi, kas piešķirs elegantu un minimālistisku pieskārienu jebkuram apģērbam. Biker Chic tendence joprojām ir aktuāla, jo vadošā loma ir strukturētām ādas jakām un jostām.

                

 

 

Interesanti aksesuāri

Aksesuāri ir Tava apģērba punkts uz i un var palīdzēt atspoguļot Tavu personību un unikālo stilu. Spilgti un drosmīgi aksesuāri, piemēram, zaļas kurpes, mirdzoši, lieli auskari vai interesantas formas somas, piešķirs Tevis izvēlētajam apģērbam dzīvīgumu un raksturu. Brūnas vai bēšas kurpes un baltas kedas ir lieliska izvēle, lai papildinātu vīriešu apģērba komplektu.

 

 

Pavasara un vasaras svētki ir lieliska iespēja demonstrēt savu stilu un eleganci. Izvēlies vidēja garuma kleitu pasteļtoņos, pievieno ziedu rakstus un spilgtas krāsas, kā arī neaizmirsti aksesuārus, lai uzsvērtu savu skaistumu un personību – to visu atradīsi Stockmann universālveikalos uz vietas un e-veikalā!