ELEGANTI ZIEMASSVĒTKU TĒRPI

Tuvojoties svētku sezonai, gaisā ir jūtama prieka un satraukuma sajūta. Lai gan mirdzošās gaismas, svētku rotājumi un svētku gardumu aromāts papildina burvību, ir vēl viens veids, kā padarīt šo sezonu īpašu – izmantojot savu modes izjūtu. Neatkarīgi no tā, vai apmeklē krāšņu Ziemassvētku pasākumu, ģimenes vakariņas vai vienkārši vēlies stilīgi paradīt savu svētku sezonas garu, piemērots apģērbs būs Tavs labākais aksesuārs. Apskati elegantu Ziemassvētku tērpu ideju izlasi, kas rada perfektu līdzsvaru starp svētku noskaņu un mūžīgu izsmalcinātību. Izpēti modes pasauli, kas svin svētku sezonu elegantākajā veidā!

 

SIEVIETĒM

Bordo kleita ar aksesuāriem: Mūžīga sarkana kokteiļkleita ar glaimojošu siluetu. Savieno to ar izteiksmīgiem aksesuāriem, piemēram, mirdzošu gredzenu un auskariem. Papildini izskatu ar melnām augstpapēžu kurpēm un pieskaņotu clutch somu.

 

 

 

Ziemas baltā elegance: Izvēlies garu, baltu mēteli vai pieguļošu žaketi. Uzvelc to virs balta krekla ar apkakli vai mīksta džempera un platām biksēm. Pievieno krāsu ar košiem papēžiem un pieskaņotu rokassomu.

              

 

 

Velveta žaketes elegance: Izvēlies samta žaketi kāda bagātīgā dārgakmeņu tonī, piemēram, dziļi zaļā, bordo vai melnā krāsā. Papildini to pieskaņotām biksēm un izteiksmīgām augstpapēžu kupēm. Papildini izskatu ar smalkiem, nokareniem auskariem.

         

 

 

VĪRIEŠIEM

Melnā apģērba klasika: Izvēlies klasisku melnu smokingu ar izteiksmīgu melnu kreklu un melnu tauriņu. Pievieno kabatas lakatu un lakādas kurpes, lai iegūtu pulētu izskatu.

           

 

 

Džempera un žaketes kombinācija: Izvēlies labi pieguļošu kašmira džemperi svētku krāsā (piemēram, dziļi zilā vai meža zaļā) zem pieguļošas žaketes. Pievelc klāt šauras bikses un stilīgas ādas kedas , lai iegūtu elegantu ikdienas izskatu.

         

 

 

Mētelis un džemperis ar apkakli: Sāc ar  mēteli maigā krāsā, piemēram,  kamieļkrāsā. Zem tā izvēlies labi pieguļošu džemperi ar apkakli kontrastējošā krāsā, piemēram, kamieļa vai bordo krāsā. Apvieno to ar šaurām biksēm papildinošā tonī. Pabeidziet izskatu ar ādas puszābakiem, lai iegūtu modernu un stilīgu izskatu.