IEKĀP VASARĀ - JAUNĀKĀS VĪRIEŠU MODES TENDENCES

Kad saule sāk spīdēt spožāk un temperatūra paaugstinās, ir pienācis laiks atjaunināt savu garderobi un iepazīt sezonas jaunākus trendus. Apvieno komfortu ar stilu un individualitāti. No maigiem toņiem līdz košām apdrukām – vasaras modes ir gatava Tevi uzmundrināt.

 

Vieglums un brīvums

Ikdienišķi un ērti apģērba gabali ir galvenā 2023. gada vasaras tendence. Padomā par viegliem un elpojošiem audumiem, brīvākiem piegriezumiem un casual žaketēm. Lina krekli un bikses būs īpaši populāra izvēle.

 

 

 

Zemes toņi

Šovasar vīriešu modē turpinās dominēt neitrālie un zemes toņi. Dažādos apģērba elementos būs redzami tādi toņi kā haki, bēšs un olīvzaļš. Šīs krāsas piešķir daudzpusīgu un mūžīgu estētiku, ko var viegli apvienot ar citiem Tavas garderobes priekšmetiem.

   

 

 

Bermudu šorti

Bermudu stila šorti būs populāra izvēle šajā vasarā. Šie līdz ceļiem šorti piedāvā izsmalcinātāku izskatu salīdzinājumā ar īsākiem šortiem. Savienojiet tos ar pogājamu kreklu vai vieglu džemperi, iegūsi elegantu ikdienas apģērbu.

 

 

 

Bikses ar platiem galiem

Šovasar atgriežas bikses ar platiem galiem. Gan biksēm, gan džinsiem galvenā uzmanība tiks pievērsta platākiem piegriezumiem, kas nodrošina relaksējošu un vēsu sajūtu. Tās ir lieliski piemērotas vasaras karstumam.

 

 

Sandales un sporta apavi

Ērti apavi, piemēram, sandales un kedas, būs būtiskas vasaras mēnešos. Izvēlies minimālistisku dizainu neitrālās krāsās vai eksperimentē ar izteiktām krāsām un apdrukām. Šīs kurpes var valkāt ar šortiem, biksēm vai pat uzvalkiem, lai iegūtu ikdienišķāku izskatu.