IZBAUDI ZIEMU AR SILTU UN MODERNU GARDEROBI

Tuvojoties ziemai, ir pienācis laiks atjaunot savu garderobi un sagatavoties gaidāmajiem aukstajiem mēnešiem. Atceries, ka, lai justos silti, Tev nav jāupurē savs stils. Apskati Stockmann piedāvātās modes idejas gan vīriešiem, gan sievietēm, lai palīdzētu Tev justies silti un ērti, un vienlaikus izskatīties lieliski ziemas sezonā.

Izpēti layering mākslu gan vīriešiem, gan sievietēm, apvienojot dažādas faktūras, krāsas un materiālus, lai izveidotu stilīgus, bet siltus tērpus. Izcel savas ziemas garderobes galvenos layering elementus.

 

Klasiski mēteļi elegancei

Atklāj ilgtspējīgus mēteļu stilus gan vīriešiem, gan sievietēm – no sportiskiem  līdz elegantiem. Šie mēteļi gan uzlabos jebkuru ziemas izskatu, gan pasargās Tevi no aukstuma.

 

 

Šalles, kas sasilda

Šalles ir paredzētas ne tikai tam, lai Tavs kakls būtu silts – Tu tās savos tērpos vari iekļaut tā, lai iegūtu papildu modernu un stilīgu pieskārienu.

 

 

Ziemas labākie aksesuāri – cepures un cimdi

Neaizmirsti par mazajām detaļām, kas rada lielu atšķirību. Tādi ziemas aksesuāri, kā cepures, cimdi un ausu aizsargu, sasildīs ziemā un piešķirs odziņu Tavam apģērbam.

 

 

Ziemas apavi ziemas pastaigām

Izpēti jaunākās vīriešu un sieviešu ziemas zābaku un apavu tendences, sākot no mājīgiem zābakiem ar oderi un beidzot ar modernām, bet praktiskām ziemas kedām.

 

 

 

Džemperi vienmēr ir modē

Ienirsti džemperu un adījumu pasaulē, un izpēti labākos stilus, materiālus un to, kā tos veidot modernam ziemas izskatam.