Izsmalcināta dāvana izsmalcinātai sievietei

 

Dāvanas, ko vīrieši izvēlas savām dāmām, mēdz būt dažādas, taču viena no populārākajām ir apakšveļas iegāde. Tomēr šī bieži vien ir viena no sarežģītākajām dāvanām, ko iegādāties, jo vīrietis iespējams jūtas nedaudz neērti vai ir apmulsis un nezina ar ko sākt. Taču uztraukumam nav pamata! Mēs palīdzēsim atrast ideālo dāvanu. 

Viena no būtiskākajām lietām jebkura apģērba izvēle, bet it sevišķi apakšveļas iegādē, ir atrast pareizo izmēru. Vienkāršākais veids, kā to izdarīt ir apskatīt savas dāmas jau esošo apakšveļu un piefiksēt tur norādīto izmēru. Mūsu e-veikalā pie katras preces ir norādīti pieejamie izmēri, lai ātri un vienkārši varētu pasūtīt nepieciešamo. Pirms sāc savus meklējumus, izdomā kāda stila apakšveļu vēlies pasniegt savai dāmai – klasiski elegantu, izsmalcinātu vai varbūt sportisku. Apdomā arī toņus vai dizainu, kas varētu viņu visvairāk iepriecināt. Ja izvēlies doties uz veikalu, lai atrastu vēlamo, nekautrējies un palūdz kādai no mūsu pārdevējām palīdzību – viņas ar prieku sniegs padomus un palīdzēs atrast vispiemērotāko dāvaniņu tavai mīļotajai.  

 

AKTUĀLĀS TENDENCES

Līdzīgi kā apģērbam un apaviem, arī apakšveļai ir konkrētas modes tendences. Mūsu stiliste Rita Erdmane ir apkopojusi šobrīd aktuālāko sieviešu apakšveļā. 

Caurspīdīgums

Šogad viena no aktuālajām modes tendencēm ir apakšveļas neesamība zem apģērba. Savukārt pati apakšveļa ir viegla, gaisīga un caurspīdīga. 

 

Kimono

Oriģināla austrumnieciska iedvesma un noskaņa mājas tērpos ļaus sievietei justies elegantai un izsmalcinātai, pat, ja tikai pastaigāsies no vienas istabas uz otru.

 

Ziedu motīvi

Krāsu un ziedu motīvu greznība bagātīgi košos izšuvumos uzreiz sniegs pavasara un vasaras sajūtu, kas ir tik sevišķi nepieciešama šajā nedaudz drūmajā starpsezonu laikā.

 

Zīda un satīna pidžamas 

Klasiskās vīriešu pidžamas modeļa sievisķīgā variācija piešķir īpaši juteklisku noskaņu, jo ir maiga un patīkama pieskārieniem.

 

Apskati plašo klāstu ar burvīgu apakšveļu, kas iepriecinās jebkuru sievieti, mūsu e-veikalā, vai dodies uz Stockmann universālveikalu. Ja tomēr aizvien nejūties pārliecināts par to, ka spēsi atrast piemērotāko dāvanu, izmanto personiskās iepirkšanās ar stilistu pakalpojumu. Svinēsim mīlestību kopā!