JAUNA SIEVIEŠU UN VĪRIEŠU AKTĪVĀS ATPŪTAS MODES NODAĻA

Universālveikala Stockmann 2. stāvā atklāta Aktīvās atpūtas modes nodaļa, kurā plašā sortimentā atrodami pasaules vadošo zīmolu sieviešu un vīriešu aktīvās atpūtas un sporta apģērbi. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku intensīviem treniņiem sporta zālē, aizraujaties ar skriešanu, došanos pārgājienos vai nododaties mieram, ko sniedz joga, jaunajā Aktīvās atpūtas modes nodaļā atradīsiet ko sev piemērotu.

Tagad plašs aktīvās atpūtas modes un sporta zīmolu klāsts gan e-veikalā, gan arī universālveikalā.

AKTĪVĀS MODES NODAĻAS ZĪMOLIEM -15%

Atklājot Aktīvās atpūtas modes nodaļu, no 14.11. līdz 20.11. MyStockmann dalībniekiem -15% atlaide Aktīvās atpūtas modes nodaļas zīmoliem universālveikalā. Atlaides nesummējas. 

Izmanto savas MyStockmann priekšrocības arī e-veikalā: Atlaižu kodi : Stockmann

AKTIVITĀTES

15.11. plkst. 18.30 eso aicināts pievienoties treneres Elīnas Vanagas vadītajai funkcionālajai fizio, jogas un veselības vingrošanas nodarbībai. Pieteikšanās, rakstot vēstuli Stockmann Riga Facebook vai Instagram kontos, vai klientuinfo@stockmann.lv. Vietu skaits ierobežots.

No 16.11. treneris un TV raidījuma vadītājs Kaspars Ozoliņš izveidojis īpašu Stockmann treniņu programmu, ar ko vari iepazīties viņa Instagram kontā @kasparszozolins. Izpildot kādu no vingrinājumiem, publicējot to savā Instagram storijā un atzīmējot @stockmann.riga, tev ir iespēja laimēt 100 € dāvanu karti Aktīvās atpūtas modes nodaļā. 

AIZRAUJOŠI ZĪMOLI

PEAK PERFORMANCE

Zīmols, ko 1986. gadā Zviedrijā radīja divi profesionāli slēpotāji un pasaules klases sacensību uzvarētāji, nevarot atrast slēpošanas apģērbu, kas ir ne tikai funkcionāls, bet patiešām patīk. Peak Performance zīmola produkti apvieno lielisku kvalitāti un piezemētu dizainu, kas iederas kā kalnos, tā pilsētā, gan esot kopā ar draugiem, gan baudot vienatni. Visiem Peak Performance produktiem ir viens mērķis – atkal un atkal sajust brīvību, ko sniedz būšana dabā, kā arī dzīvot ar pilnu krūti visas 365 dienas gadā.

E-veikalā šobrīd pieejama tikai bērnu kolekcija.

THE NORTH FACE

The North Face apzīmē aukstāko un grūtāko kalna daļa. Zīmols sākotnēji piedāvāja kalnos kāpšanas un pārgājienu ekipējumu un kļuva pazīstams ar saukli “Nekad nebeidz iepazīt”, jo atbalstīja ekspedīcijas uz tāliem un grūti sasniedzamiem zemes punktiem – tādiem, kur cilvēks nekad nebija spēris savu kāju. 50 gadus vēlāk The North Face piedāvā plašu sporta apģērbu, ekipējuma un apavu klāstu, kuros izmantotas jaunākās tehnoloģijas un inovācijas.

ADIDAS ORIGINALS

Adidas Originals rada dzīvesstila, modes un Adidas mantojama iedvesmotus apģērbus un apavus. Adidas Originals pazīstams ar īpašām kolekcijām, kas radušās sadarbojoties ar pasaules ietekmīgākajiem mūziķiem, modes dizaineriem un māksliniekiem.

ADIDAS X MARIMEKKO

Kad māksla satiek labāko sporta sniegumu, rodas spēcīga sadarbība. Adidas x Marimekko kolekcijā leģendārie Adidas apavu un apģērbu modeļi ieguvuši Somijas dizaina zīmola Marimekko spilgtos rakstus un apdrukas.

PUMA

PUMA aicina dzīvot dzīvi ar tādām pašām vērtībām, kā profesionāli sportisti. Būt drosmīgiem, pieņemt izaicinājumus, ticēt saviem instinktiem un pārkāpt savām spēju robežām. Sporta apģērbs un apavi, kas ir turpinājums personībai un nebeidzamai izaugsmei.

CALVIN KLEIN PERFORMANCE

Amerikāņu modes zīmola Calvin Klein sporta apģērbu līnija Calvin Klein Performance izceļas ar klasisku dizainu un lielisku kvalitāti. Apģērbs, kas vienlīdz labi iederas gan sporta nodarbības, gan arī ikdienas gaitās, kad vēlies justies eleganti un ērti.

DKNY SPORT

Leģendārā amerikāņu zīmola DKNY sporta līnija piedāvā sievišķīgu sporta un brīvā laika apģērbu, ko viegli kombinēt savā starpā. Miksē unikālos rakstus ar vienas krāsas apģērbiem, lai katru reizi radītu jaunu tēlu.

ON

Zīmols ON radās Šveicē ar vienu mērķi – radīt revolūciju skriešanas apavos, lai varētu skriet kā pa mākoņiem, lai katrs solis sniegtu enerģisku sākumu un maigu piezemēšanos. Šobrīd ON apavi iekarojuši daudzu skriešanas entuziastu sirdis un kļuvuši pazīstami ar arvien jaunajām tehnoloģijām, kas tiek izmantotas ON apavu modeļos.

UGG

UGG aitas vilnas apavi jau kļuvuši par klasiku. Dažādu modeļu augstie un zemie zābaki, mājas apavi un aksesuāri lepojas ar augstu kvalitāti un nepārspējamu ērtumu.

FJÄLLRÄVEN

FJÄLLRÄVEN ir zviedru zīmols, kas specializējas aktīvās atpūtas apģērbu un aksesuāru izstrādē, lai būšanu dabā padarītu pieejamāku ikvienam. Zīmola produkti pazīstami ar vienkāršu dizainu un praktiskumu, kas ciena un atbalsta dabas daudzveidību un vides saglabāšanu.