Kapsulas garderobe rudens noskaņās

Kapsulas garderobe ir izcils risinājums gan sievietēm, gan vīriešiem, ja nevēlies sarežģīt savu ikdienu, taču vēlies vienmēr izskatīties lieliski un justies ērti un pašpārliecināti. Kapsulas garderobes uzturēšana ir patiesi vienkārša, jo, pat mainoties sezonām, tev ir nepieciešami tikai daži papildinājumi un atjauninājumi, lai apģērbu un apavu klāsts būtu atbilstošs modes tendencēm. Mēs esam apkopojuši šī rudens aktuālāko apģērbu izlasi – ieskaties!

 

KLASIKA, KAS VIENMĒR IR MODĒ

Tā kā klasiskais savienojums – balta blūze un melnas auduma bikses – tiek uzskatītas par šīs sezonas galvenajiem apģērba gabaliem, tad apvienot lietišķo un ikdienas stilu būs pavisam vienkārši. Piemēram, balto kreklu vari vilkt ar džinsa biksēm un izteiksmīgu žaketi, savukārt auduma bikses vari kombinēt ar oversized [lielizmēra] džemperi vai kādu interesantu t-kreklu.

 

NEDAUDZ NO VISA

Rudens šogad ir īpaši piesātināts ar tumši sarkaniem un baltiem toņiem, kā arī visdažādākajiem materiāliem un tekstūrām: mīksts, pūkains, pufīgs, samtains un vēl vairāk! Piesaisti uzmanību sajaucot dažādus toņus un materiālus, vai tieši otrādāk – uzvelc pilnīgi vienkrāsainu komplektu. Nekur tālu nav pazuduši arī jau pavasarī un vasarā iecienītie dabas motīvi un toņi, tāpēc arī rudenī vari vilkt apģērbu ar ziedu vai dzīvnieku rakstiem un apvienot tos, piemēram, ar vienkrāsainiem apaviem vai aksesuāriem.

 

 

KVALITĀTE UN ILGTSPĒJĪBA

Šoruden sieviešu un vīriešu modē būs klasiska stila mēteļi un bikškostīmi, kā arī pilsētas stils ar džinsa auduma apģērbu. Izvēloties sev piemērotāko, ir svarīgi neaizmirst arī par apģērba ilgtspējību, lai tas kalpotu no sezonas uz sezonu. Stockmann preču klāstā tu atradīsi daudz zīmolu, kas aizvien vairāk virzās uz ilgtspējīgiem un ekoloģiskiem risinājumiem, izmantojot materiālus, kas jau gadiem ilgi tiek uzskatīti par pašiem kvalitatīvākajiem materiāliem, piemēram, linu, vilnu un organisko kokvilnu.

         

 

IZVĒLIES PĀRBAUDĪTAS VĒRTĪBAS

Stepēts audums jau vairākus gadus ir mode un šoruden tā popularitāte tikai pieņemsies spēkā, jo tas parādīsies ne tikai apģērbā, bet arī aksesuāros. Āra apģērbu izvēles iespēju būs daudz, sākot no vestēm, līdz gariem mēteļiem, un, ja esi cilvēks, kam patīk vilkt apģērbu vairākās kārtās, tad, piemēram, stepētās vestes būs lieliska izvēle, jo tās viegli varēsi pieskaņot jebkuram apģērbam un apaviem. Kā esam pamanījuši – ir lietas, kas nekad neiziet no modes, tāpēc vari būs drošs, ka šī ir lieta, kurā ir vērts ieguldīt.

         

 

KRĀŠŅI AKCENTI

Iestājoties aukstajam laikam, vasaras apavus mēs noliekam nedaudz nostāk un pavirzām uz priekšu slēgtos apavus. Neatkarīgi no tā, vai tev labāk patīk klasiski ādas apavi, moderni puszābaki vai stilīgi sporta apavi, tiem ir jābūt ne tikai pieskaņotiem tavam stilam, bet arī izturīgiem, it sevišķi ņemot vērā mūsu mainīgos laikapstākļus. Šī rudens aksesuāru modē dominē gan balti, pelēki un bēši toņi, gan košie toņi, kas piešķirs tavam koptēlam nelielu asumiņu.

            

Sagatavo savu rudens kapsulas garderobi kopā ar Stockmann! Gūsti papildu iedvesmu šeit!