PĀREJA NO VASARAS UZ RUDENI

Tā kā rudens tuvojas arvien ātrā, ir pienācis laiks atvadīties no laiskām pludmales dienām, vasarīgiem dzērieniem un atspirdzinošiem saldējumiem, un sasveicināties ar spirgto rudens gaisu. Iestājoties jaunajai sezonai, rodas arī iespēja atjaunot savu garderobi. Stockmann piedāvā visaptverošu ceļvedi, kā bez piepūles pieskaņot savu vasaras apģērbu ar rudenim. No gudriem layering paņēmieniem līdz omulīgiem trikotāžas izstrādājumiem – gan vīrieši, gan sievietes atradīs daudz iedvesmas tērpiem, lai radītu nevainojamu pāreju no vasaras uz rudeni.

 

Midi kleitas

Izņem no skapja savu iecienītāko vasaras midi kleitu un pieskaņo to rudenim, apvienojot to ar oversized jaku vai žaketi. Pievieno stilīgu lielu somu un garus zābakus, lai iegūtu elegantu izskatu, kas līdzsvaro robežu starp vasaru un rudeni.

 

 

Universāls kombinezons

Izmanto vasaras kombinezonu un valkā to kopā ar klasisku mēteli vai strukturētu žaketi. Izvēlies zemes toņus vai rudens nokrāsas, lai nemanāmi apvienotu sezonas stilus. Pabeidz izskatu ar ādās puszābakiem, lai iegūtu smagnējāku pieskārienu.

 

 

Vasarīgi svārki un ādas jakas

Midi un maxi svārkus savieno ar klasisku mākslīgās ādas moto jaku. Pievieno cepuri ar platām malām un puszābakus, lai papildinātu bohēmas iedvesmoto izskatu, kas ir lieliski piemērots pārejai uz rudeni.

 

 

Čino bikses

Čino stila bikses ir must-have gan vasaras, gan rudens sezonā. Savieno tās ar vieglu trikotāžas džemperi, ikdienišķu bomberjaku vai sportisku vējjaku, lai Tu justies gan silti, gan stilīgi, kad laiks kļūst vēsāks.

 

 

Polo krekli ar žaketēm

Polo krekli nebūt nav tikai vasaras sezonai; uzvelc tam pa virsu žaketi un izveido elegantu ikdienas apģērbu, kas ir ideāli piemērots birojam. Izvēlies žaketes rudenīgos toņos.

 

 

Veste būs Tavs labākais draugs 

Savelc vesti kopā ar T-kreklu ar garām piedurknēm vai kreklu apkakli. Kombinē ar tumšiem džinsiem un puszābakiem – tas piešķirs Tavam stilam papildu dimensiju.