PAVASARA TENDENCES JAUNĀKAJIEM MODES EKSPERTIEM

Bērnu mode vienmēr ir bijusi jautra, radoša un koša; arī šajā pavasarī aktualitātes bērnu modē ir krāsainas. Apkopojām dažas no populārākajām bērnu modes aktualitātēm, ko sagaidīt 2023. gadā.

 

Krāsas, krāsas, krāsas!

Šajā pavasarī aktuāli būs apģērbi drosmīgās krāsās – dzeltens, zaļš, zils, oranžs. Nebaidies arī no neierastākām krāsu kombinācijām.

 

 

Apavi būs vēl košāki

Apavu zīmoli kļūst arvien drosmīgāki ar savu dizainu, tāpēc gan brīvā laika, gan svētku apavi būs koši un ar interesantiem rakstiem – spilgtas neona nokrāsas, ģeometriskas apdrukas un netradicionālas krāsu kombinācijas. Arī mirdzoši apavi joprojām būs modē.

 

 

Matu lentas un stīpiņas atgriežas

Pateicoties dažādajiem stiliem un krāsām, matu lentas varēsi viegli pieskaņot jebkuram apģērbam un notikumam gan svētkos, gan ikdienā.

 

 

Puff kleitas un svārki

Puff kleitas un svārki pievērš uzmanību un piešķir elegantu izskatu. Izvēlies saldos pasteļtoņus, lai piešķirtu izskatam maigu un romantisku noskaņu.

 

 

Komplekti joprojām ir modē

Saskaņojamos komplektus ir viegli salikt kopā, un tie rada izsmalcinātu un līdzsvarotu izskatu. Tie ir arī daudzpusīgi apģērba gabali, kurus varat sajaukt un saskaņot ar citiem tērpiem, lai radītu dažādus izskatus.

 

 

Grafiskie T-krekli

Grafiskie T-krekli ir nemainīga modes tendence, un tas īpaši attiecas tieši uz bērnu modes pasauli. Šogad aktuāli būs grafiskie T-krekli ar unikālu dizainu, savdabīgām krāsām un jautrām frāzēm.

 

 

Ziedu raksti

Ziedu raksti ir klasiska tendence, kas, šķiet, nekad neiziet no modes, No skaistām pasteļtoņu apdrukām līdz drosmīgiem, košiem pušķiem, ziedu raksti būs ideāls veids, kā pievienot krāsu un šarmu, pie jebkura bērna garderobes.