PIEŠĶIR KRĀSAS SAVAI ZIEMAS GARDEROBEI

Ziema ir slāņu, siltuma un stila sezona. Šis ir laiks, kad modes entuziasti var radoši izmantot faktūras, krāsas un aksesuārus, lai izteiktu savu izskatu, vienlaikus saglabājot siltuma un mājīgumu sajūtu. Ja vēlies atjaunot savu ziemas garderobi un iepludināt svaigu enerģiju aukstā laika ansambļos, Tu esi nonācis īstajā vietā. No omulīgiem adījumiem līdz izteiksmīgām virsdrēbēm, šeit ir daži padomi, kas palīdzēs uzlabot Tavu ziemas stila spēli. Nebaidies eksperimentēt ar faktūrām, krāsām un siluetiem un ļauj savai ziemas garderobei spīdēt! Neaizmirsti garderobē ieviest arī šī gada krāsu – Blue Nova!

 

Statement virsdrēbes

Tavs ziemas mētelis ir vairāk nekā tikai funkcionāls apģērba gabals — tas ir Tava apģērba centrālais punkts, kad temperatūra pazeminās. Ieguldi mēteli, kas ne tikai uztur siltumu, bet arī uzlabos visu izskatu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir klasisks vilnas mētelis drosmīgā krāsā, mākslīgās kažokādas jaka šarmam vai gluds mētelis ar stilīgām detaļām, izvēlies virsdrēbes, kas atspoguļo Tavu personīgo stilu un piešķir izteiksmīgumu.

 

 

Spēlējies ar aksesuāriem

Aksesuāri ir ziemas modes slepenie ieroči, kas piešķir eleganci un personību pat visvienkāršākajiem tērpiem. Papildini savu izskatu, izmantojot lakatus, cimdus un cepures, kas ne tikai uztur siltumu, bet arī piešķir stilu. Izvēlies košas krāsas, apdrukas vai rotājumus, lai pievienotu savam apģērba ansamblim vizuāli interesantu.

 

 

Zābaki katram gadījumam

Neviens ziemas drēbju skapis nav pilnīgi gatavs bez daudzpusīgas zābaku izvēles, lai Tu varētu izbaudīt sezonu stilīgi, ērti un silti. Investē dažos galvenajos zābaku stilos, piemēram, zābakos līdz ceļiem, lai iegūtu gludu un izsmalcinātu izskatu, puszābakos ikdienas valkāšanai un laikapstākļu izturīgos zābakos sniegotām dienām. Izvēlies kvalitatīvus materiālus, piemēram, ādu vai zamšādu, lai nodrošinātu izturību un mūžīgu pievilcību.

 

 

Daudzpusīgi trikotāžas izstrādājumi

Trikotāža ir ziemas garderobes pamatelements, kas piedāvā gan siltumu, gan stilu. Ieguldi augstas kvalitātes trikotāžas izstrādājumos, piemēram, džemperos, jakās un bītlenēs klasiskās krāsās, piemēram, melnā, brūnā, baltā un kamieļa krāsā, ko var pieskaņot pārējam Tavam drēbju skapim. Meklē interesantas detaļas, piemēram, interesantus adījumu rakstus, rievotas faktūras vai oversized siluetus, lai iegūtu vizuālu interesantu un unikālu izskatu.

 

 

 

Nebaidies no krāsām

Lai gan ziemas mode bieži vien tiecas pēc tumšākām nokrāsām, nebaidies savā drēbju skapī iekļaut krāsas, lai padarītu drūmās dienas gaišākas un košākas. Eksperimentē ar bagātīgiem dārgakmeņu toņiem, piemēram, dzelteno, violeto zilo un citas, lai pievienotu saviem tērpiem siltumu un dzīvīgumu. Sajauc un saskaņo dažādas krāsas, lai izveidotu uzkrītošas kombinācijas, kas atspoguļo Tavu personīgo stilu.