PLUDMALES SEZONA IR KLĀT!

Pludmales sezona ir tepat aiz stūra, un tā nes sev līdzi neparastas modes tendences, kas palīdzēs Tev  būt stilīgam gan pludmalē, gan baseinā. Iedvesmojies no šī gada sieviešu, vīriešu un bērnu pludmales apģērbu modes tendencēm!

 

Esi eleganta un ekstravaganta!

Šovasar sieviešu šarms ir uzmanības centrā. Uzsvars tiek likts uz peldkostīmiem ar interesantiem piegriezumiem, kas ir gan eleganti, gan drosmīgi, savukārt interesantās krāsas un drosmīgiem raksti piešķir Tavam tērpam īpašu noskaņu.

 

Peldkostīmu papildināšanai būs nepieciešama arī pludmales kleita, kimono vai bikses. Vasaras kleitai jābūt no viegla, gaisīga un labi krītoša auduma.

 

Šovasar vismodīgākie ir apavi platformas zoli un atvērtas sandales. Spilgtā saulē neiztiksi arī bez modernām saulesbrillēm un retro stila cepures.

 

 

Esi vīrišķīgs un stilīgs!

Šī vasara ir krāsu pilna, jo drosmīgi un spilgti toņi ir atrodami visur. Apvieno modernus rakstainus topus ar vienkrāsainām biksēm vai mūžīgi klasisku zili baltu komplektu. Šovasar vīriešu pludmales apģērbu modes tendences ir vīrišķīgas un piesaista uzmanību. Pludmalē vīriešus var redzēt atlētiskos peldšortos, kas atspoguļo aktīvu dzīvesveidu un enerģiju.

 

Neaizmirsti pievienot cepuri ar nagu, kas aizsargā pret sauli, un modernas sandales vai pludmales flip flops. Mugursomā savukārt būs ērti paņemt līdzi visu nepieciešamo –dvieli, ūdens pudeli un sauļošanās krēmu, lai esi gatavs baudīt pludmales dienas!

   

 

 

Rotaļīgi un ērti!

Bērniem patīk jautras drēbes, un arī peldkostīmi nav izņēmums – vasaras bērnu mode drosmīgi spēlējas ar rakstiem un krāsām. Komiksu sērijas varoņu jaukie dzīvnieku raksti vai motīvi padara pludmales dienas vēl jautrākas.

 

 

Garām dienām pludmalē ir svarīgi paņemt līdzi cepuri, lakatu un saulesbrilles, lai pasargātu bērnus no saules. Labi pieguļošas sandales vai crocs pasargās jūsu mazos no karstām smiltīm un paslīdēšanas baseinā.